Vienkāršojiet savu dzīvi, lai atrastu laiku blakus steigai

2

Cīnās atrast laiku blakus steigai? Laiks vienkāršot savu dzīvi!

Dzīve var būt neticami aizņemta. Mēs visi žonglējam ar darbu, ģimeni, rēķiniem, mērķiem, sapņiem par labāku nākotni. Dažreiz mēs tik ļoti aizķeramies ar sīkumiem, ka mums neatliek laika lielajām lietām.

Atvēlot laiku, lai vienkāršotu savu dzīvi, jūs varat sākt nodarboties ar svarīgām lietām, piemēram, uzsākt savu steigu.

Neatkarīgi no tā, kāds datums tiek rādīts kalendārā, nekad nav par vēlu noteikt dažus nodomus šim gadam. Labākais laiks, lai koncentrētos uz veidiem, kā vienkāršot savu dzīvi, ir; tieši tagad.

Sāciet jau šodien un izveidojiet jaunus ieradumus, kas būs ar jums mūžīgi.

Vienkārša dzīve nozīmē atgūt kontroli pār savu dzīvi, izgriežot nebūtisko, lai atklātu, kas jūs patiešām dara laimīgu un apmierinātu. Katram tas ir savādāk.

Kad izvēlaties vienkāršot savu dzīvi, jūs izvēlaties tērēt laiku un enerģiju lietām, kas jūsu dzīvei piešķir pievienoto vērtību: laiks ar ģimeni; radošās nodarbes; biznesa idejas. Jūs arī izvēlaties netērēt savu dārgo laiku lietām, kurām nav nozīmes, piemēram, TV realitātes šoviem.

Šis saraksts sniegs jums dažas idejas, kā vienkāršot savu dzīvi, lai jūs varētu atbrīvot laiku un enerģiju, lai izveidotu veiksmīgu sānu steigu.

Izvēlieties un izvēlieties tos, kuriem būs vispozitīvākā ietekme, un sāciet jau šodien.

Dzīve var būt neticami aizņemta.  Mēs visi žonglējam ar darbu, ģimeni, rēķiniem, mērķiem, sapņiem par labāku nākotni.  Dažreiz mēs tik ļoti aizķeramies ar sīkumiem, ka mums neatliek laika lielajām lietām.  Atvēlot laiku, lai vienkāršotu savu dzīvi, jūs varat sākt nodarboties ar svarīgām lietām, piemēram, uzsākt savu steigu. Piespraust
Atcerieties ievadīt PIN kodu turpmākai uzziņai

Šeit ir mani 17 padomi, kā vienkāršot savu dzīvi.

1. Atrodiet iemeslu

Veltiet laiku savu prioritāšu noteikšanai.

Ir viegli pateikt: “izslēdziet nebūtisko”, bet tas, kas jums ir būtisks un svarīgs, var nebūt man, un otrādi.

Jūs patiešām nevarat īstenot plānu, kā vienkāršot savu dzīvi, kamēr neesat noteicis savas prioritātes.

Ja neesat pārliecināts, ko es domāju ar vārdu “Atrodi savu iemeslu”, skatiet šo Simona Sineka TED runu.

2. Apstāties un pasmaržot rozes

Vai jūsu dzīve svilpo garām, pa sānu logu pazibinās ainavas miglošanās, kad jūsu automašīna traucas pa šoseju?

Vajag piebremzēt.

Nepāriet no vienas aktivitātes uz otru. Apstājieties un izbaudiet katru.

Dzīve vienkārši sākas ar to, ko jūs darāt tajā brīdī.

3. Automatizējiet, cik vien iespējams

Ja darbībai, piemēram, rēķinu apmaksai, nav nepieciešams jūsu personīgais pieskāriens, automatizējiet to.

Jūs varat automatizēt daudzus savas dzīves aspektus, īpaši tos, kas saistīti ar personīgajām finansēm.

Sāciet ar savu algu. Padomājiet par to, kur jūsu nauda ir jānodod, un nosūtiet to tieši tur. Piemēram, sadaliet savu atalgojumu starp ikdienas kontu, rēķinu kontu, uzkrājumiem un ieguldījumiem un parādu atmaksu, pirms tas nonāk jūsu rokās.

Regulāri pārbaudiet savu algas lapu un izrakstus, lai pārliecinātos, ka viss notiek pēc plāna, un vajadzības gadījumā veiciet korekcijas.

4. Esi organizēts

Būt neorganizētam vai, vēl ļaunāk, neorganizētam, var izmaksāt un maksā jums laiku un naudu.

Veltiet laiku, lai izveidotu ieradumus, kas saistīti ar organizēšanos. Piemēram, saglabājiet failus svarīgiem papīriem, izveidojiet pastāvīgu mājokli tādām lietām kā automašīnas atslēgas, nekariet lietas, kas jums nav vajadzīgas.

Sakārtotība samazina stresu un ietaupa laiku, kas būtu jātērē, meklējot lietas, piemēram, automašīnas atslēgas.

5. Izmantojiet kalendāru

Atzīmējiet svarīgus datumus savā kalendārā. Varat izmantot kalendāru savā viedtālrunī vai vecmodīgu, zemo tehnoloģiju variantu, kas karājas pie sienas.

Jūs nevarat atcerēties visu, tāpēc ierakstiet to kaut kur, vēlams, kaut kur, kas jums nosūtīs atgādinājumu vai ir redzams katru dienu.

Dzimšanas dienas, jubilejas, īpašie notikumi ir parastie kalendāra ieraksti, par kuriem mēs domājam, taču jums ir arī jāiestata atgādinājumi par nodokļu sakārtošanu un neregulāriem rēķiniem.

Izmantojot kalendāru un izveidojot atgādinājumus, jūsu organizācijas līmenis tiks pievienots vēl vienam slānim, un tas var atšķirties starp termiņa ievērošanu, maksājuma nokavēšanu vai ne.

Saistītās ziņas:

6. Pavadiet mazāk laika sociālajos tīklos

Cik daudz laika katru nedēļu pavadāt sociālajos tīklos? Vai esat kādreiz pat domājis par laiku, ko pavadāt, ritinot nebeidzamos Facebook atjauninājumus vai Twitter tērzēšanu, vai piespraužot kūkas, kuras nekad neizcepsiet?

Jūs varētu būt pārsteigts par pavadītajām stundām.

Ja atklājat, ka Instagram, Pinterest vai Facebook kļūst par jūsu laika melnajiem caurumiem, mēģiniet vienu vai divas reizes dienā atvēlēt 25 minūšu laika blokus, lai uzzinātu par jaunumiem sociālajos tīklos. Ja jūsu laiks ir ierobežots, jūs to pavadīsit saprātīgāk. Paņemiet virtuves taimeri, ja neuzticaties sev.

7. Vienkāršojiet savu dzīvi, atbrīvojoties no parādiem

Parādi vienmēr sarežģīs tavu dzīvi. Vienmēr.

Ja jūs nopietni domājat vienkāršot savu dzīvi, jums ir jākontrolē savs parāds un pēc tam tas pēc iespējas ātrāk jādzēš.

Neatkarīgi no tā, vai jūs to apzināties vai nē, parādi piesaistīs jūsu enerģiju un domas. Un, ja jūs uzskatāt, ka domas kļūst par lietām, jūs redzēsit, kā domāšana par parādu faktiski var radīt vairāk parādu.

Tas varētu šķist Catch 22 situācija, kad plānojat izveidot papildu steigu, lai palīdzētu jums nomaksāt parādu, taču vienkārša parādu atmaksas plāna izveide var radīt pārsteidzošas lietas jūsu domāšanai.

8. Optimāls rēķinu apmaksas grafiks

Optimālais rēķinu apmaksas grafiks var vienkāršot jūsu dzīvi un, iespējams, ietaupīt naudu.

Rēķinu, piemēram, mājas vai automašīnas apdrošināšanas, apmaksa katru mēnesi parasti maksā vairāk nekā ik gadu. Tomēr ir gadījumi, kad vislabāk tos maksāt katru mēnesi, lai jūs nesaņemtu liels rēķins.

Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc steiga var mainīt jūsu dzīvi — papildu nauda, ​​​​lai izlīdzinātu neparedzamus ienākumus.

Ja jūs interesē uzsākot savu emuāruesmu izveidojis pamācību, kas palīdz izveidot savu emuāru par mazāk nekā latte mēnesī emuāra mitināšanai (kad izmantojat manu saiti). Izmantojot manu Bluehost novirzīšanas saite un jūs iegādājaties vismaz 12 mēnešu emuāra mitināšanu. Ja vēlaties izveidot papildu ienākumu plūsmu un domājat, kā nopelnīt naudu, veidojot emuārus, jums ir jābūt pašam mitinātam. Tas ir svarīgi, ja vēlaties gūt peļņu no sava emuāra, jo jūsu vietne šķiet profesionālāka, un tas noteikti palīdz efektīvi gūt peļņu no emuāra. Mani emuāru rakstīšanas ienākumi pieauga tikai pēc tam, kad pārgāju no bezmaksas vietnes uz pašmitināta WordPress vietne.

9. Samaziniet savu dzīvi

Nekārtība visu sarežģī. Ja esat mēģinājis sakārtoties un jums neizdodas, tas varētu būt tāpēc, ka jums ir pārāk daudz lietu.

Samaziniet un vienkāršojiet savu dzīvi, atbrīvojoties no lietām, kas jums nav vajadzīgas, kuras nelietojat vai nemīlat.

Jūs ietaupīsiet naudu, pavadīsiet mazāk laika, lai atrastu nepieciešamo, un jums būs mazāk lietu, ko uzturēt un apdrošināt.

Sāciet ar vienkāršām lietām, piemēram, savu skapi, un pārejiet pie naktsmītnes skaita samazināšanas, ja un/vai kad esat gatavs.

10. Izslēdziet televizoru

Es cenšos būt zinošs attiecībā uz saviem TV skatīšanās paradumiem. Es skatos to, ko plānoju skatīties, nevis ieslēdzu televizoru un skatos visu, kas tajā brīdī ir pieejams. Tas nozīmē, ka es, iespējams, skatos daudz mazāk nekā vidusmēra cilvēks (35 stundas nedēļā), taču es joprojām, iespējams, pavadu vairāk laika, skatoties televizoru, nekā man vajadzētu.

Vienkārši padomājiet par to brīdi. Vidējais amerikānis, skatoties televizoru, pavada pilnas slodzes nedēļas ekvivalentu. Iedomājieties, kāda veida sānu grūstīšanās jūs varētu izveidot šajā laikā?

11. Noņemiet kārdinājumu

Pārāk daudz labas lietas lūdz, lai tās noskatītos? Atceliet kabeļa vai abonēšanas pakalpojumu.

Jā, tieši tā, dodieties uz aukstu tītaru. Ja nepieciešams, joprojām varat skatīties saturu bezmaksas televīzijā vai aizņemties DVD no bibliotēkas, taču milzīgā kārdinājuma vairs nebūs.

Un tas arī ieskaitīs dažus dolārus jūsu bankas kontā.

12. Iemācīties meditēt

Meditācija nav tikai dziedāšana, vīraks un sveces. Tas ir tik vienkārši, kā atvēlēt dažas minūtes, lai nomierinātu prātu un apklusinātu elpošanu.

Jūs varat izmantot vadītu meditāciju vai vienkārši sēdēt, aizvērt acis un skaitīt elpas. Atvēlot dažus mirkļus dienas laikā, lai izbaudītu klusu laiku, jūs varat labāk koncentrēties, strādāt efektīvāk un samazināt stresa līmeni.

13. Saglabājiet minimālistisku garderobi

Ja tas ir labi priekš Marks Cukerbergsarī mums tas ir labi.

Minimālisma drēbju skapim ir vairākas lietas. Sākumā tas aizņem mazāk vietas, jūs pērkat mazāk, lai varētu atļauties labāku kvalitāti un mazāk dilemmu, ko es valkāšu.

Nav nepieciešams visu izmest un sākt no jauna. Minimālisma drēbju skapi var izveidot viegli, sašaurinot krāsu un rakstu klāstu un pārliecinoties, ka katru priekšmetu var valkāt ar vairākiem citiem priekšmetiem.

Jūs varat uzzināt vairāk par to, kāpēc minimālisma drēbju skapis darbojas, šeit.

14. Esiet pozitīvs

Pozitīvas domāšanas saglabāšana var ievērojami mainīt jūsu enerģijas līmeni, kas savukārt var būtiski mainīt to, ko jūs sasniedzat katru dienu. Ir arī otrādi. Jūs tērējat gan savu laiku, gan enerģiju, ja esat negatīvs. Vienkārši, bet patiesi.

Tā vietā, lai ļautu negatīvajiem pārņemt tavu dzīvi, varat izvēlēties neļaut vilšanās, greizsirdības, tenku vai nožēlas pārņemšanai.

Izveidojiet domāšanas veidu, kas ļautu jums vienkāršot savu dzīvi, katru dienu kļūstot pozitīvākam.

15. Tici labākai dzīvei

Ne vienmēr ir vienkārši pateikt, ka vienkāršosi savu dzīvi, un tas piepildīsies. Jums arī jātic, ka tas ir iespējams.

Apņemšanās un pārliecība par savas jaunās dzīves pieejas panākumiem ir tikpat svarīga kā šo darbību piemērošana. Bez spēcīgas ticības iznākumam jūs neturēsities pie plāna.

Kad jūs ticat procesam, jūs turpināsit to darīt, līdz tas tiks pareizi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar dzīves vienkāršošanu, jauna darba iegūšanu vai uzņēmējdarbības uzsākšanu, jums ir jābūt pašpārliecinātam un jātic, ka gūsit panākumus.

16. Iemācieties pateikt nē

Bieži vien, lai pateiktu “jā” dzīvei, kuru vēlaties, jums ir jāpasaka “nē” daudzām citām lietām, kas nepārvietos jūs tuvāk jūsu mērķiem.

Ja jums ir ieradums teikt jā visiem, bet pēc tam jūtaties slikti vai, vēl ļaunāk, dusmīgs; jums ir jātrenējas pateikt nē.

Jūsu prioritātei ir jābūt savai dzīvei, saviem mērķiem.

17. Aizmirstiet par vairāku uzdevumu veikšanu

Daudzuzdevumu veikšana nav tā burvju lode, par kādu tas ir izdomāts. Ja vien jūs neesat viens no retajiem cilvēkiem, kas spēj to panākt, vairāku uzdevumu veikšana rada kļūdas un zemākas kvalitātes rezultātus.

Ja vēlaties maksimāli izmantot pieejamo laiku, izmantojiet lāzeram līdzīgu fokusu. Izmēģiniet Pomodoro tehniku ​​un tā vietā izstrādājiet savu uzdevumu sarakstu, veicot virkni sprintu.

Vienkāršojiet savu dzīvi, lai atrastu laiku blakus steigai

Ja jūs nopietni domājat izveidot veiksmīgu sāncensību, jums tagad ir par vienu attaisnojumu mazāk — nav laika. Jūs varat atvēlēt laiku, ja vienkāršojat savu dzīvi un izmantoto laiku ienesīgākiem pasākumiem.

Tātad, ko jūs izvēlēsities savam pirmajam (vai nākamajam) sānu steigai?


Piezīme: šajā ziņojumā ir saites uz Bluehosthostinga uzņēmums, kuru es iesaku jauniem emuāru autoriem, kuri vēlas ātri izveidot savu emuāru.


Tava kārta…

Vai jūs mācāties vienkāršot savu dzīvi? Kādas citas tehnikas esat izmantojis?

Ieteiktie produkti

Izveidojiet attēlus un videoklipus savam emuāram vai YouTube kanālam.

Piespraust
Piespraust