Privātuma Politika

Privātuma politika

Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstītas mūsu politikas un procedūras jūsu informācijas vākšanai, izmantošanai un izpaušanai, kad izmantojat Pakalpojumu, un informē jūs par jūsu privātuma tiesībām un to, kā tiesību akti jūs aizsargā.

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas apkopošanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Šīs konfidencialitātes politikas tika izveidotas, izmantojot konfidencialitātes programmu .

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija

Ar lielo burtu rakstītiem vārdiem ir nozīme, kas noteikta tālāk norādītajos apstākļos. Tālāk norādītajām definīcijām būs viena un tā pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās parādās vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs konfidencialitātes politikas nolūkos:

 • Konts ir unikāls konts, kas izveidots, lai piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai tā daļām.

 • Uzņēmums (šajā līgumā saukts par “Uzņēmums”, “Mēs”, “Mēs” vai “Mūsu”) ir norādīts vietnē.

 • Sīkfaili ir mazi faili, ko vietne ievieto jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē un satur detalizētu informāciju par pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē, kā arī tās daudzos lietojumus.

 • Valsts attiecas uz Horvātiju

 • Ierīce ir jebkura ierīce, kas var piekļūt Pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai digitālā planšetdators.

 • Personiskā informācija ir visa informācija, kas saistīta ar identificētu vai identificējamu personu.

 • Pakalpojums attiecas uz vietni.

 • Pakalpojumu sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus Uzņēmuma vārdā. Attiecas uz uzņēmumiem vai trešajām personām, kuras uzņēmums nodarbina Pakalpojuma ērtībai, Pakalpojuma sniegšanai Uzņēmuma vārdā, ar Pakalpojumu saistītu pakalpojumu sniegšanai vai palīdzības sniegšanai Uzņēmumam lietošanas analīzē. no Pakalpojuma.

 • Lietošanas dati attiecas uz datiem, kas tiek automātiski savākti, vai nu ģenerēti pakalpojuma lietošanas vai pašas pakalpojumu infrastruktūras rezultātā (piemēram, vietnes apmeklējumu ilgums).

 • Vietne attiecas uz weobl, kas pieejama vietnē https://mukix.com/ < /a>

 • Jūs nozīmē personu, kas piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, vai uzņēmumu vai citu juridisku personu, kuras vārdā šī persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto atkarībā no gadījuma.

Apkopojiet un izmantojiet savu personisko informāciju

Vākto datu veidi

Personiskā informācija

Izmantojot mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personas informāciju, kas var tikt izmantota mūsu saziņai vai identitātei. Identitātes dati var ietvert, bet ne tikai:

 • Lietojuma dati

Lietojuma dati

Lietojuma dati tiek apkopoti automātiski, kad izmantojat pakalpojumu.

Informācija par lietošanu var ietvert tādu informāciju kā jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, mūsu apmeklētās pakalpojuma lapas, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikāla ierīce. ID un citi diagnostikas dati.

Kad piekļūstat pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai izmantojot mobilo ierīci, mēs varam automātiski apkopot noteiktu informāciju, tostarp, piemēram, jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu unikālo mobilās ierīces ID, mobilās ierīces IP adresi, jūsu mobilo ierīci. operētājsistēmu, izmantotā mobilā interneta pārlūkprogrammas veidu, unikālos ierīču ID un citu diagnostikas informāciju.

Mēs varam arī apkopot informāciju, ko nosūta jūsu pārlūkprogramma ikreiz, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu vai piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai mobilo ierīci.

Izsekošanas un sīkfailu tehnoloģijas

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbībām mūsu pakalpojumā un saglabātu noteiktu informāciju. Izmantotās uzraudzības tehnoloģijas ir bākas, tagi un scenāriji informācijas vākšanai un uzraudzībai, kā arī mūsu pakalpojuma uzlabošanai un analīzei. Mūsu izmantotās tehnoloģijas var ietvert:

 • Sīkfaili vai pārlūkprogrammas sīkfaili. Sīkfails ir neliels fails, kas ievietots jūsu ierīcē. Jūs varat norādīt savai pārlūkprogrammai noraidīt visus sīkfailus vai norādīt, kad sīkfails tiek nosūtīts. Tomēr, ja nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot noteiktas mūsu pakalpojuma daļas. Ja neesat iestatījis pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkfailus, mūsu pakalpojums var izmantot sīkfailus.
 • Flash sīkfaili. Dažās mūsu Pakalpojuma funkcijās var tikt izmantoti lokāli saglabāti vienumi (vai Flash sīkfaili), lai apkopotu un saglabātu informāciju par jūsu preferencēm vai darbībām mūsu Pakalpojumā. Flash sīkfaili nepārvalda tos pašus pārlūkprogrammas iestatījumus, ko izmanto pārlūkprogrammas sīkfailiem. Lai iegūtu papildinformāciju par Flash sīkfailu dzēšanu, lasiet & quot; Kur es varu mainīt iestatījumus vietējo koplietoto vienumu atspējošanai vai dzēšanai? & Quot; pieejams šeit:
 • Tīmekļa pavadoņi. Dažās mūsu pakalpojuma sadaļās un e-pastos var būt ietverti nelieli elektroniski faili, kas pazīstami kā tīmekļa ceļveži (saukti arī par tīrajiem gifiem, pikseļu tagiem un viena pikseļa gifiem), kas ļauj uzņēmumam, piemēram, uzskaitīt lietotājus, kuri ir apmeklējuši šīs lapas. vai ir atvēruši e-pastus citai atbilstošai vietnes statistikai (piemēram, konkrētas sadaļas popularitātes izsekošanai un sistēmas un servera integritātes pārbaudei).

Sīkfaili var būt & quot; Pastāvīgi & quot; vai & quot; Sesija & quot; Sīkdatnes. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad esat bezsaistē, un sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat pārlūkprogrammu. Vairāk par sīkfailiem varat uzzināt šeit: Sīkfaili no TermsFeed Generator < / a> a>.

Mēs pastāvīgi izmantojam sesijas sīkfailus tālāk norādītajiem mērķiem:

 • Pamatinformācija / pamata sīkfaili

  Veids: sesijas sīkfaili

  Pārvalda: mi

  Mērķis: šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu vietnē pieejamos pakalpojumus un izmantotu dažas tās funkcijas. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes tikai, lai sniegtu jums šos pakalpojumus.

 • Sīkfailu politika / Sīkfailu brīdinājums

  Veids: pastāvīgie sīkfaili

  Pārvalda: mi

  Mērķis: šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu lietošanai vietnē.

 • Funkcionalitātes sīkfaili

  Veids: pastāvīgie sīkfaili

  Pārvalda: mi

  Mērķis: šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu veiktās izvēles, lietojot vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai valodas preferences. Šo sīkfailu mērķis ir sniegt jums personiskāku pieredzi un izvairīties no nepieciešamības atkārtoti ievadīt iestatījumus katru reizi, kad izmantojat vietni.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajiem sīkfailiem un jūsu sīkfailu iespējām, apmeklējiet mūsu sīkfailu politiku vai mūsu konfidencialitātes politikas sadaļu Sīkfaili.

Jūsu personīgās informācijas izmantošana

Uzņēmums var izmantot personas informāciju šādiem mērķiem:

 • Nodrošināt un uzturēt mūsu Pakalpojumu , tostarp uzraudzīt mūsu Pakalpojuma lietošanu.

 • Lai pārvaldītu savu kontu: lai pārvaldītu jūsu kā pakalpojuma lietotāja reģistrāciju. Jūsu sniegtā personiskā informācija var ļaut piekļūt dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas ir pieejamas jums kā reģistrētam lietotājam.

 • Lai izpildītu Līgumu: Izstrādājiet, ievērojiet un uzņemieties Pirkuma līgumu par produktiem, precēm vai pakalpojumiem, ko esat iegādājies, vai jebkuru citu līgumu ar mums, izmantojot Pakalpojumu. lpp. >

 • Lai sazinātos ar jums: lai sazinātos ar jums, izmantojot e-pastu, tālruņa zvanu, SMS vai citu līdzīgu elektroniskās saziņas veidu, piemēram, mobilo lietotņu push paziņojumus par atjauninājumiem vai saistītām saziņas funkcijām, produktiem vai pakalpojumiem, tostarp drošības atjauninājumus, ja nepieciešams vai saprātīgi ieviest.

 • Lai sniegtu jums jaunus, īpašus piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citiem produktiem, pakalpojumiem un pasākumiem, ko piedāvājam līdzīgi tiem, kurus jūs jau esat iegādājies vai pieprasījis, ja vien neizvēlaties saņemt šādu informāciju.

 • Lai pārvaldītu jūsu pieprasījumus: lai izsekotu un pārvaldītu jūsu pieprasījumus mums.

 • Uzņēmuma nodošanai: mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai novērtētu vai apvienotu, pārdotu, pārstrukturētu, reorganizētu, likvidētu vai citādi pārdotu vai nodotu dažus vai visus mūsu aktīvus vai nu kā uzņēmējdarbību nepārtraukti, vai kā daļu. bankrota, likvidācijas vai līdzīga procesa, kurā mūsu pakalpojumu lietotāju personas dati tiek iekļauti nodotajos aktīvos.

 • Citiem mērķiem : mēs varam izmantot jūsu datus citiem mērķiem, piemēram, datu analīzei, izmantošanas tendenču noteikšanai, mūsu reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai un mūsu pakalpojumu, produktu un pakalpojumu novērtēšanai un uzlabošanai. , jūsu mārketings un pieredze.

Mēs varam izpaust jūsu personas informāciju šādos gadījumos:

 • Ar pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma izmantošanu, lai mēs varētu ar jums sazināties.
 • Uzņēmuma nodošanai: mēs varam koplietot vai pārsūtīt jūsu personas informāciju saistībā ar vai sarunu laikā par jebkuru apvienošanos, Uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu uzņēmuma vai tā daļas iegādi citai personai. uzņēmums.
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem, tāpēc pieprasīsim tiem ievērot šo konfidencialitātes politiku. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātesuzņēmumu un jebkurus citus meitasuzņēmumus, konsorcija asociētos uzņēmumus vai citus uzņēmumus, kurus mēs kontrolējam vai kurus mēs kopīgi kontrolējam.
 • Ar biznesa partneriem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums konkrētus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar citiem lietotājiem: kopīgojot personisko informāciju vai sazinoties ar citiem lietotājiem publiskās vietās, šī informācija var būt redzama visiem lietotājiem un var tikt publiski kopīgota ārpus tās.
 • Ar jūsu piekrišanu : ar jūsu piekrišanu mēs varam izpaust jūsu personas informāciju citiem mērķiem.

Jūsu personas informācijas saglabāšana

Uzņēmums saglabās jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personas informāciju, ciktāl tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir jāsaglabā jūsu informācija saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem), atrisinātu strīdus un īstenotu juridiskos līgumus un mūsu politikas.

Uzņēmums arī uzturēs lietojuma datus iekšējai analīzei. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laiku, ja vien šie dati netiek izmantoti, lai uzlabotu mūsu Pakalpojumu drošību vai funkcionalitāti, vai ja mums ir juridisks pienākums saglabāt šos datus ilgāku laiku.

Pārsūtiet savu personisko informāciju

Jūsu dati, tostarp personas dati, tiek apstrādāti Uzņēmuma birojos un visās citās vietās, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šī informācija var tikt pārsūtīta un glabāta datoros ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas likumiem.

Jūsu piekrišana šai Privātuma politikai, kam seko šādas informācijas iesniegšana, nozīmē jūsu piekrišanu šādai pārsūtīšanai.

Uzņēmums veiks visus saprātīgos pasākumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu, ka jūsu informācija tiek apstrādāta droši un saskaņā ar šo Privātuma politiku un ka jūsu personiskā informācija netiks nodota organizācijai vai valstij, ja vien netiks veiktas atbilstošas ​​kontroles, tostarp jūsu informācija un cita personiskā informācija.

Jūsu personas informācijas izpaušana

Biznesa darījumi

Ja Uzņēmums ir iesaistīts aktīvu apvienošanā, iegādē vai pārdošanā, jūsu personiskā informācija var tikt pārsūtīta. Mēs jūs informēsim pirms jūsu personas informācijas pārsūtīšanas, un uz to attiecas cita privātuma politika.

Tiesībaizsardzība

Noteiktos apstākļos var būt nepieciešams atklāt precīzāku informāciju, ja tas ir paražu likums vai kas reaģē uz atvērto žokļu vilni (piemēram, Suda vai valdības aģentūras).

Ostali pravni zahtjevi

Iespējams, koks ir atklāts ne reizi vien, un ir patīkami redzēt, ka ir šāda vajadzība:

 • Publicējiet juridisku pienākumu
 • ititite i branite prava ili vlasništvo tvrtke
 • Izsmidziniet vai izstiepiet augšējos izciļņus ar diviem izgriezumiem, lai vieglāk piekļūtu augstākajām sienām.
 • Izmantojiet īpašu drošības utilītu vai pakalpojumu
 • Aizsardzība pret juridisko atbildību

Jūsu personīgās informācijas drošība

Mums ir svarīga jūsu personiskās informācijas drošība, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskā uzglabāšana nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personas informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Detalizēta informācija par jūsu personas datu apstrādi

Mūsu izmantotajiem pakalpojumu sniedzējiem var būt piekļuve jūsu personas informācijai. Šie trešo pušu piegādātāji vāc, glabā, izmanto, apstrādā un pārsūta informāciju par jūsu darbībām mūsu pakalpojumā saskaņā ar savu konfidencialitātes politiku.

Lietojums, veiktspēja un daudz kas cits

Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai labāk uzlabotu mūsu pakalpojumu.

 • Google vietas

  Google vietas ir pakalpojums, kas atgriež informāciju par vietām, izmantojot HTTP pieprasījumus. To pārvalda Google

  Drošības nolūkos Google vietas var vākt informāciju no jums un no jūsu ierīces.

  Pakalpojumā Google vietas apkopotā informācija tiek glabāta saskaņā ar Google konfidencialitātes politiku: https://policies.google.com/privacy?hl=en

Bērnu privātums

Mūsu pakalpojums nav paredzēts personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti neievācam personas informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un apzināties, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzinām, ka esam apkopojuši personas informāciju no jebkuras personas, kas jaunāka par 13 gadiem, nepārbaudot vecāku piekrišanu, mēs veicam pasākumus, lai noņemtu šo informāciju no saviem serveriem.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā jūsu datu apstrādes juridisko pamatu un jūsu valstī ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt jūsu vecāku piekrišanu, pirms mēs apkopojam un izmantojam šos datus.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses lapu. Mēs iesakām pārskatīt katras apmeklētās lapas konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešās puses vietnes vai pakalpojuma saturu, konfidencialitātes politikām vai praksi.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu privātuma politiku. Mēs jūs informēsim par visām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jaunu konfidencialitātes politiku.

Mēs jūs informēsim pa e-pastu un/vai īpašo paziņojumu par mūsu pakalpojumu pirms izmaiņu stāšanās spēkā un atjaunināšanas & quot; Pēdējo reizi atjaunināts & quot; datumu šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā.

Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas. Promjene ovih Pravila privatnosti stupaju na snagu kada se objave na ovoj

Υπό ορισμένες συνθήκες, μπορεί να ζητηθεί από μια εταιρεία να αποκαλύψει τα προσωπικά σας στοιχεία, εάν απαιτείται από το νόμο ή ως απάντηση σε έγκυρα αιτήματα από δημόσιες αρχές (όπως δικαστήριο ή īstermiņa).

Citas juridiskās prasības

Uzņēmums var labticīgi izpaust jūsu personas informāciju, uzskatot, ka šāda darbība ir nepieciešama, lai:

 • Ievērojiet juridisko pienākumu
 • Aizsargājiet un aizstāviet uzņēmuma tiesības vai īpašumu
 • Novērst vai izmeklēt iespējamu nepareizu rīcību saistībā ar Pakalpojumu
 • Aizsargājiet pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personīgo drošību
 • Juridiskās atbildības aizsardzība

Jūsu personīgās informācijas drošība

Mums ir svarīga jūsu personiskās informācijas drošība, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskā uzglabāšana nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus jūsu personiskās informācijas aizsardzībai, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Detalizēta informācija par jūsu personas datu apstrādi

Mūsu izmantotajiem pakalpojumu sniedzējiem var būt piekļuve jūsu personas informācijai. Šie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji apkopo, glabā, izmanto, apstrādā un pārsūta mūsu pakalpojumam informāciju par jūsu darbībām saskaņā ar savu konfidencialitātes politiku.

Lietošana, veiktspēja un daudz kas cits

Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai labāk uzlabotu mūsu pakalpojumu.

 • Google vietas

  Google vietas ir pakalpojums, kas atgriež daļu informācijas, izmantojot HTTP pieprasījumus. Pārvalda Google

  Drošības nolūkos Google vietas var apkopot informāciju par jums un jūsu ierīci.

  Pakalpojumā Google vietas apkopotā informācija tiek glabāta saskaņā ar Google konfidencialitātes politiku: https://policies.google.com/privacy?hl=en

Bērnu privātums

Mūsu pakalpojums nav paredzēts personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti neievācam personas informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja pamanām, ka esam savākuši personas informāciju no jebkuras jaunas vietnes apmeklētāja.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

 • Šīs mūsu vietnes lapas apmeklēšana: https://mukix.com/