Noteikumi un Nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi

Laipni lūdzam mukix.com!

Šie noteikumi un nosacījumi apraksta tās tīmekļa vietnes lietošanas noteikumus un noteikumus mukix.com, Atrodas https://mukix.com/.

Piekļūstot šai vietnei, mēs pieņemam, ka piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Neturpiniet lietot vietni mukix.com, ja nepiekrītat visiem šajā lapā uzskaitītajiem noteikumiem un nosacījumiem.

Uz šiem Noteikumiem un nosacījumiem, Paziņojumu par konfidencialitāti un atruna, kā arī visiem līgumiem attiecas šāda terminoloģija: “Klients”, “Jūs” un “Jūs” attiecas uz jums, personu, kas veido saiti uz šo vietni, un atbilst pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem. Uzņēmums. “Uzņēmums”, “Mūsu Es”, “Mēs”, “Mūsu” un “Mēs” attiecas uz mūsu uzņēmumu. “Puse”, “Puses” vai “Mēs” attiecas gan uz Klientu, gan uz mums. Visi termini attiecas uz maksājuma piedāvājumu, pieņemšanu un izskatīšanu, kas ir nepieciešams, lai veiktu mūsu palīdzības procesu Klientam vispiemērotākajā veidā ar skaidru mērķi, lai apmierinātu Klienta vajadzības saistībā ar tā deklarēto pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmums saskaņā ar Nīderlandes piemērojamajiem tiesību aktiem un saskaņā ar tiem. Jebkurš iepriekš minētās terminoloģijas vai citu vārdu lietojums vienskaitlī, daudzskaitlī, lielos burtos un/vai tajā pašā vai tajos tiek uzskatīts par savstarpēji aizstājamu un līdz ar to kā atsauci uz vienu un to pašu.

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes. Piekļūstot vietējam resursdatoram / mukix, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai saskaņā ar mukix.com konfidencialitātes politiku.

Lielākā daļa interaktīvo vietņu izmanto sīkfailus, lai ļautu mums izgūt lietotāja datus par katru apmeklējumu. Mūsu vietne izmanto sīkfailus, lai aktivizētu noteiktu apgabalu funkcionalitāti, lai atvieglotu mūsu vietnes apmeklēšanu. Daži no mūsu saistītajiem uzņēmumiem/reklāmas partneriem var izmantot arī sīkfailus.

Atļauja

Ja nav norādīts citādi, vietējam mukix.com un/vai tā licences devējiem pieder autortiesības uz visu mukix.com materiālu. Visas intelektuālā īpašuma tiesības ir paturētas. Jūs varat tai piekļūt no mukix.com personiskai lietošanai, ievērojot šajos noteikumos un nosacījumos noteiktos ierobežojumus.

Jums nevajadzētu:

 • Pārpublicējiet materiālu no localhost / mukix
 • Aparatūras pārdošana, noma vai apakšlicencēšana no mukix.com
 • Atskaņojiet, kopējiet vai kopējiet materiālu no mukix.com
 • Pārdalīt saturu no mukix.com

Dažas šīs vietnes daļas piedāvā lietotājiem iespēju publicēt ziņas un apmainīties ar viedokļiem un informāciju noteiktās vietnes daļās. mukix.com nefiltrē, nerediģē, nepublicē un nepārbauda komentārus, pirms tie parādās vietnē. Komentāri neatspoguļo mukix.com, tā aģentu un / vai saistīto uzņēmumu uzskatus un viedokļus. Komentāri atspoguļo tās personas uzskatus un viedokļus, kas publicē savus uzskatus un viedokļus. Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, mukix.com nav atbildīgs par komentāriem vai atbildību, bojājumiem vai izdevumiem, kas radušies un/vai radušies jebkādas lietošanas un/vai komentāru ievietošanas un/vai parādīšanas dēļ šajā vietnē.

mukix.com patur tiesības pārraudzīt visus komentārus un noņemt visus komentārus, kas var tikt uzskatīti par nepiemērotiem, aizskarošiem vai pārkāpj šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Garantē un apliecina, ka:

 • Vai jums ir tiesības publicēt komentārus mūsu vietnē un vai jums ir visas nepieciešamās atļaujas un piekrišana to darīt?
 • Komentāri nepārkāpj nekādas autortiesības, tostarp bez ierobežojumiem jebkuras trešās puses autortiesības, patentu vai preču zīmi.
 • Komentāros nav ietverti apmelojoši, apmelojoši, aizskaroši, piedauzīgi vai citi nelikumīgi materiāli, kas pārkāpj privātumu.
 • Komentāri netiks izmantoti, lai piesaistītu vai veicinātu uzņēmējdarbību vai pielāgotas vai komerciālas vai nelikumīgas darbības.

Ar šo jūs piešķirat mukix.com neekskluzīvu licenci izmantot, reproducēt, rediģēt un pilnvarot citus izmantot, reproducēt un rediģēt jebkurus jūsu komentārus jebkurā formā, formātā vai vidē.

Hipersaite uz mūsu saturu

Tālāk norādītās organizācijas var izveidot saites uz mūsu vietni bez iepriekšējas rakstiskas atļaujas:

 • Valsts aģentūras,
 • Meklētājprogrammas?
 • Ziņu organizācijas?
 • Kataloga izplatītāji var izveidot saiti uz mūsu vietni tādā pašā veidā, kā tie hipersaiti uz citu sarakstā iekļautu uzņēmumu vietnēm. un
 • Akreditēti uzņēmumi visā sistēmā, papildus bezpeļņas organizāciju, labdarības organizāciju un līdzekļu vākšanas labdarības organizāciju piesaistīšanai, kurām, iespējams, nav hipersaites uz mūsu vietni.

Šīs organizācijas var izveidot saites uz mūsu mājaslapu, ierakstiem vai citu vietnes informāciju, ja saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša. (b) nenorāda uz saistītās puses un tās produktu un/vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprinājumu vai apstiprināšanu; un (c) iekļaujas saistītā uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Mēs varam izskatīt un apstiprināt citus savienojuma pieprasījumus no šāda veida organizācijām:

 • Plaši zināmi patērētāju un/vai uzņēmumu informācijas avoti,
 • dot.com kopienas vietnes;
 • asociācijas vai citas grupas, kas pārstāv labdarības organizācijas,
 • e-direktoriju izplatītāji?
 • tīmekļa portālos?
 • grāmatvedības, juridiskās un konsultāciju firmas. un
 • izglītības iestādes un arodbiedrības.

Mēs apstiprināsim saistīto uzņēmumu pieprasījumus no šīm organizācijām, ja nolemsim, ka: (a) saistītais uzņēmums neliks mums izskatīties nelabvēlīgiem mums pašiem vai mūsu akreditētajiem uzņēmumiem. (b) organizācijai nav negatīvu ierakstu ar mums. (c) mūsu ieguvums no hipersaites redzamības kompensē vietēja saimniekdatora/mukixa neesamību. un (d) saite ir kontekstā ar vispārīgu informāciju par resursiem.

Šīs organizācijas var izveidot saites uz mūsu mājaslapu, ja saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša. (b) nenorāda uz saistītās puses un tās produktu vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprināšanu vai apstiprināšanu; un (c) iekļaujas saistītā uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Ja esat viena no 2. punktā minētajām organizācijām un vēlaties izveidot savienojumu ar mūsu vietni, lūdzu, informējiet mūs, nosūtot e-pastu uz vietni mukix.com. Iekļaujiet savu vārdu, organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju, kā arī vietnes URL, sarakstu ar visiem URL, no kuriem plānojat izveidot saiti uz mūsu vietni, un to URL sarakstu, ar kuriem jūs saistīsit mūsu vietni. Gaidiet atbildi 2–3 nedēļas.

Pilnvarotas organizācijas var izveidot hipersaiti uz mūsu vietni šādi:

 • Izmantojot mūsu uzņēmuma nosaukumu. vai
 • Izmantojot vienu resursu lokatoru, kas saistīts ar vai
 • Izmantojot jebkuru citu mūsu vietnes aprakstu, saitei uz to ir jēga saistītās vietnes satura kontekstā un formātā.

Jūs nedrīkstat izmantot mukix.com logotipu vai citu mākslas darbu, lai pieteiktos bez preču zīmes līguma.

iFrames

Bez iepriekšējas atļaujas un rakstiskas atļaujas jūs nedrīkstat ap mūsu vietnēm izveidot ietvarus, kas jebkādā veidā maina mūsu vietnes vizuālo noformējumu vai izskatu.

Satura saistības

Mēs neesam atbildīgi par saturu, kas parādās jūsu vietnē. Jūs piekrītat aizsargāt un aizstāvēt mūs pret visām prasībām, kas izvirzītas jūsu vietnē. Nevienā vietnē nedrīkst parādīt nevienu saiti, kas var tikt interpretēta kā apmelojoša, piedauzīga vai noziedzīga vai pārkāpjoša, citādi pārkāpj vai apstiprina pārkāpumu vai citu trešo pušu tiesību pārkāpumu.

Jūsu privātums

Izlasiet konfidencialitātes politiku

Tiesību saglabāšana

Mēs paturam tiesības pieprasīt, lai jūs noņemtu visas saites vai jebkuru konkrētu saiti uz mūsu vietni. Jūs piekrītat tūlītējai visu saišu noņemšanai uz mūsu vietni pēc pieprasījuma. Mēs arī paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šos noteikumus un nosacījumus, kā arī savienojuma politiku. Turpinot izveidot saiti uz mūsu vietni, jūs piekrītat ievērot šos savienojuma noteikumus un nosacījumus un tos ievērot.

Noņemiet saites no mūsu vietnes

Ja mūsu vietnē atrodat kādu saiti, kas jebkāda iemesla dēļ ir aizskaroša, varat jebkurā laikā sazināties ar mums un informēt mūs. Mēs izskatīsim pieprasījumus noņemt saites, taču mums tas nav jādara vai jāatbild tieši jums.

Mēs negarantējam, ka šajā vietnē esošā informācija ir pareiza, mēs negarantējam tās pilnīgumu vai precizitāti. mēs arī neapsolām nodrošināt, ka vietne joprojām ir pieejama vai tajā esošie materiāli tiek atjaunināti.

Atruna

Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, mēs izslēdzam visus paziņojumus, garantijas un noteikumus, kas saistīti ar mūsu vietni un šīs vietnes izmantošanu. Nekas šajā atrunā:

 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem,
 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku maldināšanu,
 • ierobežot jebkādus mūsu pienākumus vai saistības jebkādā veidā, ko neatļauj piemērojamie tiesību akti. vai
 • izslēgt jebkādas mūsu saistības vai saistības, no kurām nevar atteikties saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Šajā sadaļā un citur šajā atrunā noteiktajiem atbildības ierobežojumiem un aizliegumiem: (a) attiecas iepriekšējā daļa. un (b) reglamentē visus pienākumus, kas izriet no atbildības atteikšanās, tostarp saistībām, kas izriet no līguma, deliktiem un pārkāpumiem.

Kamēr vietne un tajā esošā informācija un pakalpojumi tiek nodrošināti bez maksas, mēs neesam atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem.