Lētākais pārtikas veikals | 2022. gada cenu salīdzinājums

2
Lētākais pārtikas veikals | 2022. gada cenu salīdzinājums

Interesanti, kurš ir lētākais pārtikas veikals pie manis? Kurš pārtikas veikals ietaupīs visvairāk naudas? Apskatiet šo četru lielāko pārtikas preču veikalu ķēžu plašo cenu salīdzinājumu, lai redzētu, kāds ir to vērtējums. Noskaidrosim kurš ir lētākais pārtikas veikals?

Es vienmēr esmu bijis taupīgs pircējs, kuram patīk iepirkties, lai iegūtu labākos piedāvājumus. Man kā augošai ģimenei ar vienu ienākumu jāpavelk mūsu santīmi. Nesen pamanīju, ka daži no maniem iecienītākajiem pārtikas veikaliem nešķita tik lēti kā agrāk. Protams, tas mani lika meklēt lētāko pārtikas veikalu netālu no manis.

Tā kā esmu taupīgs pārtikas preču pircējs, man regulāri tiek uzdoti tādi jautājumi kā…

 • Vai Walmart vai Aldi ir lētāki?
 • Vai Meijers ir lētāks par Krogeru?
 • Vai Kroger ir lētāks nekā Walmart?
 • Vai Aldi ir lētāks nekā Kroger?
 • Vai Walmart ir lētāks nekā Kroger?
 • Un, protams, vai Aldi ir lētāks nekā Walmart?

Tie visi ir labi jautājumi, uz kuriem vēlos atbildēt!

Es dzīvoju Indiānas ziemeļos, tāpēc salīdzinu Meijeru un Krogeru ar Aldi un Walmart. Man patīk Meijers par viņu apbrīnojamo gaļas pārdošanu. Man patīk Aldi par ātro un taupīgo iepirkšanās pieredzi. Man ļoti patīk Kroger izpārdošana! Un Walmart? Walmart nav mans iecienītākais pārtikas veikals, kur iepirkties, taču tā ir zemas cenas iespēja, kurā varat iegūt visu uzreiz.

Šis projekts varētu būt viens no maniem lielākajiem pārtikas preču iepirkšanās projektiem Es biju patiesi pārsteigts par to, ko atklāju, meklējot lētāko pārtikas preču veikalu. Es esmu tik priecīgs, ka šodien šeit dalīšos ar jums visās detaļās!

Iekārtojies. Sagatavojies. Pie jums ir daudz detaļu, cenu un statistikas! Vai esat gatavs? Ļaujiet man pastāstīt, kā es atradu lētāko pārtikas preču veikalu.

Piezīme. Šo cenu salīdzinājumu es veicu pirmo reizi 2019. gadā un atjaunināju 2021. gadā. Strauji pieaugot inflācijai, 2022. gada maijā veicu pilnīgu atjaunināšanu, lai palīdzētu mums visiem ietaupīt naudu par pārtikas precēm.

Kā es meklēju lētāko pārtikas preču veikalu?

Apskatīju veikalus, kuriem bija vislielākā sasniedzamība. Walmart ir valsts ķēde, kas veicina zemas cenas. Vai Walmart tiešām ir viszemākais? Aldi apgalvo, ka pārspēj Walmart, bet vai viņi tiešām? Meijer un Kroger tiek uzskatīti par augstākās klases pārtikas preču veikaliem, taču tiem ir liela sasniedzamība un lieli pārdošanas apjomi. Šī cenu salīdzinājuma labad šie bija četri veikali, kurus izvēlējos salīdzināt.

Es sāku ar izveidojot visbiežāk lietoto pārtikas preču sarakstu, ko izmanto jebkura mājsaimniecība. Pēc tam es pievienoju dažus specifiskākus priekšmetus, ko mūsu ģimene izmanto regulāri. Beidzot es jautāju Priecīgi plaukstošajai Facebook lapai, lai saņemtu atsauksmes un saņemtu daudz lielisku pieprasījumu pievienot sarakstam vienumus.

Es vēlējos godīgi attēlot dažādas pārtikas veikala zonas, tāpēc es koncentrējos uz 10 dažādām iepirkšanās kategorijām. Kategorijas, kuras izmantoju, bija:

 • Piena produkti
 • Pieliekamais
 • Konservi
 • Garšvielas
 • Cepšanas preces
 • Gaļa
 • Saldēti
 • Papīrs
 • Personīgie produkti
 • Autiņbiksītes

Es izveidoju sarakstu ar 183 precēm 10 kategorijās, kuras salīdzināju visos 4 veikalos.

Es izveidoju milzīgu izklājlapu ar visām pārtikas precēm un tad sāku salīdzināt cenas veikalos. Izgāju cauri veikalam un pierakstīju cenas visam manā sarakstā. Daži produkti bija saistīti ar zīmolu, bet daudzi vienkārši bija paredzēti lētākajai vispārīgajai versijai, kas pieejama veikalā. Es šajā cenu salīdzinājumā neiekļāvu svaigus produktus, jo tas ļoti atšķiras atkarībā no sezonas.

Patiesa salīdzinājuma labad es izmantoju ikdienas cenas un neņēmu vērā pārdošanas apjomus šajā sarakstā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenas dažādās valsts daļās atšķiras. Šīs cenas ir cenas Ziemeļindiānas štatā 2022. gada maijā. Es joprojām uzskatu, ka varat izmantot šos rezultātus, lai ietaupītu naudu pārtikas preču rēķinā.

Kādi ir lētākie pārtikas veikalu rezultāti?

Pēc vairākiem iepirkšanās braucieniem veikalā un dažādu veikalu lietotņu izpētes mans saraksts beidzot tika izveidots. Kad atradu cenu kopsummas, izpētīju un sāku salīdzināt cenas, lai noskaidrotu, kurš ir lētākais pārtikas veikals.

Pirmkārt, es izgāju cauri un izcēlu absolūti zemāko cenu katrai precei. Ja kāds veikals noteica cenu, abi šie veikali tika izcelti.

Salīdzinot rezultātus, es sapratu, ka vairāki veikali atrodas santīmu attālumā viens no otra. Ja jūs jau iepirkāties vienā veikalā, ir lietderīgi paņemt citas preces, kurām joprojām ir labs piedāvājums. Paturot to prātā, es atgriezos sarakstos un iezīmēju katru cenu, kas bija 5 centu robežās no zemākās cenas. Tas viņiem deva atzīmi par otro zemāko cenu.

Pēc tam es saskaitīju kopsummas – gan skaitļos, gan procentos (no 183). Lūk, ko es atradu.

2022. gada rezultāti Aldi Meijers Krogers Walmart
Zemākā cena 115 22 17 68
Otrais zemākais 14 14 6 37
Kopējais zemākais 121 36 23 105
Zemākā cena 63% 12% 9% 37%
Otrais zemākais 3% 8% 3% 20%
Kopējais zemākais 66% 20% 12% 57%

Kā redzat, Aldi bija viszemākās cenas, bet Kroger – vismazāk. Bija dažas kategorijas, kurās visos 4 veikalos cenas ir norādītas santīma robežās, bet tikai dažos.

Aldi bija viszemākās cenas divām trešdaļām mana galvenā salīdzināšanas saraksta preču. Tas ir daudz! Tas liek man sākt tur iepirkties, lai gan viņiem ne vienmēr ir viss nepieciešamais.

Pirms gadiem Meijers bija mans iecienītākais veikals, kur visu uzkrāt par zemu cenu, taču vairs ne! Es biju patiesi pārsteigts par to, cik maz Meijera bija zemāko cenu. Meijeram patiešām nav labāko piedāvājumu ļoti daudzās lietās.

Aldi bija lētākais gandrīz trešdaļā kategoriju. Man šķita interesanti, ka viņiem bija viszemākās cenas vairāk nekā 100 precēm, bet otrās zemākās cenas tikai 14 vienībām. Ja Aldi nav viszemākā cena, tie patiešām nav vislētākie. Tāpat, tā kā Aldi nenēsā visu, sarakstā bija vairākas lietas, kuras Aldī nevarēja salīdzināt.

Krogers noteikti ir visdārgākais, ja iepērkaties bez izpārdošanas! Tomēr Kroger piedāvā daudzas pārsteidzošas izpārdošanas, kas katru dienu pārspēj Aldi zemās cenas. Šajā diagrammā nav ņemti vērā pārdošanas apjomi, tāpēc to ir grūti redzēt. Krogeram ir arī gāzes atlīdzības un vairāk digitālo kuponu, ko gan Aldi, gan Walmart nepiešķir. Tas noteikti ir jāņem vērā, salīdzinot cenas.

Kurš ir lētākais pārtikas veikals?

Ja jūs apmeklējat ikdienas zemās cenas veikalā, skaidrs uzvarētājs lētākā pārtikas veikala 2022. gadā ir Aldi. Walmart ir otrajā vietā, Meijers un Krogers atpaliek.

Bet varbūt jūs joprojām domājat par šo…

Kurš ir lētākais pārtikas veikals pie manis?

Man lētākais pārtikas veikals ir Aldi. Bet ko darīt, ja tuvumā nav Aldi?

Walmart, iespējams, ir lētākais pārtikas veikals, kas pieejams visā valstī. Es saku, iespējams, tāpēc, ka Walmart nenodrošina izpārdošanu, tāpēc tas ir faktors, jo iepirkšanās ar izpārdošanu var ietaupīt daudz naudas par pārtikas precēm.

Lai atrastu lētāko pārtikas veikalu netālu no jums, veiciet ātru cenu salīdzināšanu vietējos pārtikas preču veikalos.

Sāciet, izveidojot sarakstu ar 20 līdz 25 precēm, kuras pērkat regulāri. Es neiesaku sākumā darīt vairāk, jo es nevēlos, lai jūs būtu satriekts. (Ticiet man. 183 preces ir DAUDZ!) Izvēlieties 2 desmit populārākos vienumus, ko izmantojat katru nedēļu, un sāciet ar to.

Pēc tam izveidojiet sev tuvāko pārtikas preču veikalu sarakstu. Noteikti iekļaujiet vietas, kur regulāri iepērkaties, kā arī tās, kurās pēdējā laikā neesat iepircies. Varbūt jūs būsiet pārsteigti par saviem atklājumiem!

Pēc tam izveidojiet sarakstu un novērtējiet šos 25 produktus dažādos pārtikas preču veikalos. Ātrs padoms. Daudzos pārtikas preču veikalos ir lieliskas vietnes vai lietotnes, kurās varat skatīt cenas, atrodoties mājās. Aldim diemžēl jāiet veikalā, lai redzētu faktiskās cenas.

Kad esat salīdzinājis cenas tuvākajos veikalos, cerams, ka būs skaidrs, kurš ir lētākais pārtikas veikals pie jums. Labprāt komentāros uzzinātu, kurš ir tavs lētākais pārtikas veikals!

Kā ir pieaugušas cenas pārtikas preču veikalā?

Šī ir trešā reize, kad es samazinu šo cenu salīdzinājumu. Es to izdarīju 2019. un 2021. gadā. Šeit ir 2021. gada rezultāti. Lai gan pagājušajā gadā cenas noteikti ir pieaugušas, Aldi joprojām ir uzvarētājs, tāpat kā 2021. gadā. Šeit ir 2021. gada rezultāti.

2021. gada rezultāti Aldi Meijers Krogers Walmart
Zemākā cena 114 15 16 52
Otrais zemākais 4 12 4 45
Kopējais zemākais 118 27 20 97
Zemākā cena 62% 8% 9% 28%
Otrais zemākais 2% 7% 2% 25%
Kopējais zemākais 64% 15% 11% 53%

Es veicu sākotnējo pētījumu 2019. gadā, kad Walmart bija lētākais. Šeit ir 2019. gada rezultāti.

2019. gada rezultāti Aldi Meijers Krogers Walmart
Zemākā cena 56 15 26 97
Otrais zemākais 3 11 16 32
Kopējais zemākais 59 26 42 129
Zemākā cena 31% 8% 15% 54%
Otrais zemākais 2% 6% 9% 18%
Kopējais zemākais 33% 15% 24% 72%

Es vienmēr došos tur, kur cenas ir viszemākās, lai mūsu naudu izstieptu vistālāk. Tāpēc es vairāk iepērkos Aldī.

Tajā pašā laikā, gāzes cenām pieaugot tikpat daudz, cik tās ir, mums ir jābūt gudriem pircējiem. Ir pagājuši tie laiki, kad skrēja uz vienu veikalu tikai tāpēc. Mums ir jāapvieno darbi un jābūt gudriem attiecībā uz iepirkšanos.

Es iepērkos Kroger brīnišķīgās izpārdošanas, jo to pārdošanas cenas parasti pārspēj ikdienas zemās cenas Aldi un Walmart. Pēc tam vienu vai divas reizes mēnesī veicu krājumu ceļojumu Aldi, kur cenas ir viszemākās, lai aizpildītu nepilnības. Tā tas man šobrīd izskatās, bet es pastāvīgi pārvērtēju, lai būtu gudrs pircējs.

Kā izmantot šo informāciju pārtikas preču veikalā?

Ir labi zināt, kurš ir lētākais pārtikas veikals, jo tagad tas var ietekmēt to, kā mēs iepērkamies.

Tagad man ir saraksts ar to, kas man vajadzētu iegādāties Aldi un kādas preces man vajadzētu iegādāties citur. Es arī izmantoju šīs cenas, lai izveidotu krājumu sarakstu ar katras preces labākajām cenām, lai jūs varētu skatīties izpārdošanas jebkurā veikalā, lai pārspētu šīs ikdienas cenas. (Šis saraksts ir iekļauts manā izdrukājamajā pārtikas preču e-grāmatā. Plašāku informāciju par to skatiet tālāk.)

Ja plānojat iepirkties galvenokārt vienā veikalā – dariet to Aldi.

Mans plāns? Es plānoju regulāri atgriezties iepirkties Aldi un papildināt ar izpārdošanu Kroger un reizēm ar gaļas izpārdošanu Meijer. Walmart joprojām būs mana palīdzība, kad man būs vajadzīga zema cena, jo to cenas daudzās lietās ir tuvas Aldi.

Tas ir smieklīgi, jo, pirmo reizi veicot šo pētījumu, es no Aldi pircēja pārgāju uz Walmart pircēju – lai ietaupītu naudu. Tagad? Es pāreju atpakaļ, jo esmu taupīgs pircējs. Iepirkšos tur, kur cenas ir viszemākās, lai ietaupītu naudu.

Es arī regulāri izmantošu veikala lietotnes, lai pārbaudītu cenas. Tas ir neticami noderīgi un ērti! Esmu to jau pāris reizes darījis Krogera ejā, lai salīdzinātu cenas vietnē Walmart, lai noskaidrotu, kuras man vajadzētu pirkt veikalā Kroger vai gaidīt līdz Walmart. Tas ir pagājis abos virzienos, bet dažreiz cenu atšķirība ir diezgan ievērojama!

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas par lētāko pārtikas preču veikalu?

Vai vēlaties redzēt visus faktiskos skaitļus un pats salīdzināt cenas?

Es apkopoju pārāk daudz informācijas, lai dalītos vienā emuāra ierakstā. Šis emuāra ieraksts jau ir diezgan garš, bet vēl ir vēl vairāk, ar ko varu padalīties. Ja vēlaties visu manu diagrammu kopiju ar cenām un statistiku, laipni lūdzam! Es apkopoju visus savus pētījumus 45 lappušu drukājamā e-grāmatā — ar daudziem detalizētiem sarakstiem!

Kādi saraksti ir iekļauti e-grāmatā?

 • Pamatcenu salīdzinājums (ar visiem 4 veikaliem un to cenām)
 • Zemākā un otrā zemākā cena
 • Cenas no 2019. un 2021.g
 • Krājumu cenas (kategorija)
 • Krājumu cenas (alfabētiskā secībā)
 • Labākās pirkšanas vietas (kategorija)
 • Labākās iepirkšanās vietas (alfabētiskā secībā)
 • Aldi iepirkumu saraksts
 • Meijera iepirkumu saraksts
 • Kroger iepirkumu saraksts
 • Walmart iepirkumu saraksts

Vienkārši ievadiet savu e-pastu zemāk esošajā lodziņā, un es jums tūlīt nosūtīšu lejupielādes saiti uz visu pdf failu! Tas arī pievienos jūs manam iknedēļas biļetenu sarakstam, lai es varētu ar jums dalīties ar citiem pārtikas preču taupīšanas padomiem un atklājumiem!

Uzziniet vairāk par to, kā ietaupīt naudu pārtikas preču iegādei, izmantojot…