Kad strādājat no mājām, nedēļas nogales ir svarīgas

2

Darbs no mājām — darba/dzīves līdzsvars

Ja jūs darbs no mājāmneatkarīgi no tā, vai esat rakstnieks, mākslinieks vai vadāt tiešsaistes mazumtirdzniecības bizness (tāpat kā es), ir ļoti viegli aizmirst nedēļas nogales nozīmi.

Kad strādājat no mājām, darbs kļūst par jūsu pasauli 24/7.

Kad es pirmo reizi uzsāku savu uzņēmējdarbību, es arī strādāju pilnu slodzi, tāpēc man bija jāvelta liela daļa tradicionālās dīkstāves, nedēļas nogales, lai visu paveiktu.

Kad es sāku strādāt pie sava biznesa pilnas slodzes no mājām, es turpināju šo ieradumu. Un tas ir slikts.

Pasteidzieties piecus gadus uz priekšu, un es noteikti jūtu negatīvo pusi viss darbs un bez rotaļām vienādojums.

Es sēžu pie datora ilgākas stundas, bet jūtos mazāk produktīvs. Es ļoti viegli novēršos. Es neguļu tik labi, kā vajadzētu. Mans enerģijas līmenis ir ļoti zems. Lai risinātu šīs lietas, Es atguvu savas nedēļas nogales.

Saistītās ziņas

Vientulības atrašana

Es daru visu iespējamo, lai katru rītu dotos pastaigā, un šīs 30 minūtes vienatnē palīdz atbrīvot manu galvu, tāpēc esmu gatava dienai, taču tā nekad nešķiet pietiekami ilga.

Labākais veids, kā es esmu atradis, lai izbaudītu krietnu daļu vientulības, ir izkļūt dārzā.

Saulei, svaigam gaisam un aktivitātēm ir savas priekšrocības, taču spēja nopūlēties ar tīri fizisku uzdevumu, piemēram, dārza dobes apvēršana virtuves dārzā, ir lieliski piemērota arī prāta attīrīšanai. Un tas ir pārsteidzoši, kā visi atstāj jūs vienu, kad ir jāveic rakšana!

Atvienošanas tehnoloģija

Kad jūsu darba dzīve griežas ap tehnoloģijām, tālruņa vai datora izslēgšana ir izaicinājums. Strādājot no mājām, tas ir vēl grūtāk.

Es zinu, ka pietiek ar datora acu skatienu perifērajā redzē, lai es varētu doties pārbaudīt savu e-pastu. Tas ir gandrīz pavlovisks!

Tagad es daru visu iespējamo, lai izslēgtu visu vismaz uz 24 stundām. Pasaulei vēl nav pienācis gals…

Atspulgs

Viena no blakus priekšrocībām, ko sniedz saprātīga vientulības perioda baudīšana, ir tā, ka tā sniedz iespēju pārdomāt tikko aizvadīto nedēļu.

Es ievēroju, ka, strādājot pa dārzu, domas un idejas uzvirmo, kad tās notiek, es tās pierakstu — tikai uzraksts uz veca, nobružāta piezīmju grāmatiņas — un pēc tam atgriežos pie tā, ko darīju.

Jums varētu patikt arī:

Plānojiet nedēļu uz priekšu

Kādā brīdī nedēļas nogalē, parasti svētdienas vakarā, es atvēlu kādu laiku, lai plānotu nākamo nedēļu. Es neiedziļinos detaļās, tikai apskatu viena lietaEs vēlos sasniegt nākamo nedēļu, un šī lieta kļūst par manu nedēļas tēmu.

Piemēram, vienu nedēļu es varētu izvēlēties, lai manā tiešsaistes veikalā esošie attēli būtu uzmanības centrā, tāpēc nedēļas laikā es apskatīšu katru produktu, lai redzētu, vai man ir jāpievieno attēli vai jārediģē jau esošie attēli.

Citu nedēļu tas varētu būt apraksti vai produktu izpēte. Tas ļoti labi darbojas tajos laikos, kad jums ir nepieciešams pārtraukums no dažreiz nogurdinošajiem ikdienas uzdevumiem, piemēram mānīšanās bet produktīvi.

Šie ieradumi ir nepabeigts darbs, un man bieži ir jāatgādina sev, ka jāatgādina no datora, bet katru reizi, kad es to daru, kļūst vieglāk.

Noteikti ir gadījumi, kad jūtos vainīgs, ka aktīvi nestrādāju savā biznesā, bet es to zinu izvēloties dot sev brīvu laiku katra nedēļa maksās dividendes ilgtermiņā; finansiāli, fiziski un garīgi.

Strādājot no mājām, jums, jūsu ģimenei un jūsu iztikas līdzekļiem ir ļoti svarīgi dot sev atļauju nedēļas nogalē paņemt brīvu.

Vai jūs strādājat no mājām? Kā tu rīkojies nedēļas nogalēs?

Ja domājat strādāt no mājām, vai esat apsvēris, kā izdosies nodrošināt sev kādu dīkstāvi?