Kā veidot dzīvi, kurā nav nepieciešama priekšlaicīga pensionēšanās

2
Kā veidot dzīvi, kurā nav nepieciešama priekšlaicīga pensionēšanās

Priekšlaicīga aiziešana pensijā ir iemesls, kāpēc daudzi no mums atdodas par grūtībām, ko mēs sev (un saviem mīļajiem) ikdienā uzliekam.

Visi tie upuri, kas tika pienesti pie priekšlaicīgas pensionēšanās altāra.

Finanšu. Personīga. Ģimene.

Laiks, ko mēs nekad neatgriezīsimies.

Ne šī mazā melnā pīle!

Man ir 50 gadu ēnas puse, un dažādu kāpumu un kritumu dēļ manā personīgajā un finansiālajā dzīvē man nav ielikts miljons dolāru pensiju fondā.

Tas, kas man ir, ir a izvēle.

Es varu izvēlēties kļūt par ieslodzīto savā pensiju fondā, strādājot dvēseli graujošu darbu un dzīvojot uz maizes un ūdens, lai nodrošinātu, ka man ir pietiekami daudz ietaupījumu vēl 15 gados, lai ērti aizietu pensijā.

Vai…

Es varu izvēlēties radīt dzīvi, kur Es nejūtu vajadzību doties pensijā. Kādreiz.

Tas nozīmē baudīt un gūt dziļu personisku gandarījumu par katru dienu. Turklāt nauda bankā.

Dažu pēdējo gadu laikā, kas beidzas ar mana bijušā vīra nāvi, es arvien vairāk esmu uzskatījis, ka dzīve ir pārāk īsa, lai tās lielāko daļu pavadītu, darot lietas, kas jums nepatīk, un upurēt visas tās lietas, kas jums patīk tikai tāpēc saņemt pietiekami daudz naudas, lai dotos pensijā… “kādu dienu”.

Manam bijušajam vīram bija 52 gadi, kad viņš nomira. Viņam bija liels trekns pensiju fonds. Viņam nekad nav nācies no tā izbaudīt.

Nepārprotiet mani nepareizi. Nedomājiet, ka es saku, ka jums nevajadzētu krāt priekšlaicīgai pensijai vai citādi. Jums tiešām vajadzētu. Ilgtermiņa ietaupījumi un ieguldījumi vienmēr būs vērtīgi.

Es saku, ka dzīve ir jādzīvo un priekšlaicīgas pensionēšanās īstajam svētajam grālam ir jāatrod veids, kā iekļaut iztikas pelnīšanu ar dzīvo tādā veidā, kas atdarina pensionēšanos.

Citiem vārdiem sakot, iemīļota darba atrašana ļauj izvēlēties, kā un kur pavadīt dienas, un joprojām ļauj apmaksāt rēķinus, vēlams ar pasīviem vai daļēji pasīviem ienākumiem.

Svētais Grāls ir apmēram pareizi, vai ne?!

Visu savu pieaugušo dzīvi esmu pavadījis, meklējot darbu, kas mani piepilda.

Šķiet, ka man ir lielas cerības vai arī zema tolerance pret garlaicību. Un, ticiet man, esmu izmēģinājis visu, sākot no informācijas tehnoloģijām līdz dārzkopībai.

Vēl nesen viss, ko es atklāju, bija nepārvaramas vilšanās sajūta.

Tas bija līdz brīdim, kad es atklāju, ka iztikas pelnīšanas iespējas tiešsaistē pārsniedz tiešsaistes mazumtirdzniecību, lai gan es joprojām to daru.

Es atklāju blogošanu

Es atklāju, ka pilnas slodzes emuāru rakstīšana kā darbs ir reāla lieta.

Un vēl labāk, ir emuāru autori, kas katru mēnesi gūst neticamus ienākumus, dzīvojot, ceļojot un strādājot, kur un kad vien vēlas. Uzziniet vairāk par sava emuāra izveidi šeit.

Šis emuārs pastāv apmēram 5 gadus, un šajā laikā esmu nopelnījis tūkstošiem dolāru, ko es raksturoju kā daļēji pasīvus ienākumus.

Tas ir daļēji pasīvs, jo pēc gabala uzrakstīšanas un publicēšanas emuārs kopumā joprojām ir jāreklamē un jāuztur.

Patiess prieks pelnīt naudu no emuāru rakstīšanas ir tas, ka jūsu ienākumi uzkrājas pat tad, ja esat gultā un sapņojat laimīgus sapņus.

Atzīšos, es ļoti ilgi biju akls pret emuāru rakstīšanas iespējām un vienīgais, ko nožēloju kopš slīdēšanas pa trušu bedrē un iekļūšanu blogosfērā, ir tas, ka es jau sen nepieņēmu šo lēcienu.

Mana emuāra nosaukums “Gudra nauda, ​​vienkārša dzīve” bija paredzēts, lai atspoguļotu pārliecību, ka, ja jūs gudri izmantojat savu naudu un dzīvojat vienkāršu dzīvi, jums ir viss nepieciešamais, lai radītu dzīvi, kurā priekšlaicīga pensionēšanās pat nav jūsu radars.

Pa ceļam esmu uzzinājis, ka gudri tērēt naudu nozīmē ne tikai taupīgu dzīvi, bet arī gudrs par to, kā nopelnīt savu naudu. Tāpēc es arvien vairāk koncentrējos uz papildu ienākumu plūsmu radīšanu un emuāra veidošanu, kas vairs nav hobijs, bet gan bizness.

Kā es lieku priekšlaicīgu pensionēšanos

Papildus tam, ka es novērtēju prieku katru dienu, kad varu strādāt no mājām, darīt kaut ko, kas man patiešām patīk, un (cerams) palīdzēt citiem šajā procesā, šie ir veidi, kā es padarīšu priekšlaicīgas pensionēšanās ideju lieku:

  1. Šī emuāra izveide par ienesīgu biznesu tā vietā, lai būtu labi apmaksāta blakus steiga. Es to darīšu, publicējot biežāk, izveidojot ikmēneša biļetenu un veidojot savu e-pasta sarakstu.
  2. Papildu vietņu izveide lai paplašinātu to, ko esmu iemācījies šajā emuārā. Varbūt DIY emuārs, lai gan man būs jāpiestrādā pie savām fotografēšanas prasmēm.
  3. Katru dienu strādājiet pie uzlabojumiem, tikai nedaudz. Roma netika uzcelta vienā dienā, un tie nav arī labi ieradumi. Disciplīna vienmēr ir svarīgāka par motivāciju, tāpēc katru dienu es strādāšu pie sava mācekļa pilnveidošanas visās dzīves jomās; veselība, darbs, nauda utt.

Šīs trīs lietas būs mana galvenā uzmanība nākamo dažu mēnešu laikā.

Izvēle mainīt emuāru no blakus steigas uz biznesu ir nedaudz biedējoša un, iespējams, arī nedaudz riskanta, taču bez riska nevar saņemt atlīdzību.

Un dzīve ir pārāk īsa, lai nesekotos tām lietām, kas citādi ir vissvarīgākās un vispilnīgākās, kāpēc gan citādi mēs esam šeit?

Kā jūs varat atcelt priekšlaicīgu pensionēšanos

Arī jūs varat izvēlēties atcelt priekšlaicīgu pensionēšanos, tāpēc sāciet izpētīt blakus esošās steigas vai citus veidus, kā izveidot dzīvi, kurai nav nepieciešama pensionēšanās, lai tā būtu vērtīga vai izturama.

Kāds ir tavs plāns? Priekšlaicīga pensionēšanās vai dzīve, kurā pensionēšanās ir novecojis jēdziens?

Attēls: Canva