Kā iestatīt ikmēneša pārtikas preču budžetu, kamēr cenas pieaug

3
Kā iestatīt ikmēneša pārtikas preču budžetu, kamēr cenas pieaug

Katra gada sākumā es izslēdzu savu kalkulatoru un analizēju visus savus pārtikas preču iepirkšanos iepriekšējā gadā. Es to daru jau vairāk nekā 10 gadus. Tas ir kļuvis par ieradumu – gan izsekošana, gan analīze.

Man patīk atrast labus piedāvājumus un paplašināt mūsu ģimenes budžetu, ietaupot naudu pārtikas precēm. Tas ir mans hobijs, un man, godīgi sakot, patīk iepirkties pārtikas produktos. Tādā veidā es esmu pārtikas preču tirgotājs. 🙂

Šis gads inflācijas dēļ bija nedaudz sarežģītāks nekā vairums, taču mēs tikām līdz 2021. gadam un turpināsim 2022. gadā! Jā, esmu pārliecināts, ka gaidāms vēl lielāks cenu pieaugums. Nopūta. Tomēr mums ir jāsāk ar pārtikas preču budžeta noteikšanu, tāpēc mēs ejam!

Šajā ziņā var būt ietvertas saistītās saites. Lasiet vairāk manā izpaušanas politikā.

Šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina par manu pārtikas preču budžetu.

Man ir stingrs ikmēneša pārtikas preču budžets, bet es maksāju ar kredītkarti (ko mēs maksājam katru mēnesi), nevis skaidru naudu. Vairāk par šo kredītkarti zemāk.

Tiklīdz atgriežos mājās no pārtikas veikala, telefona lietotnē Keep Notes ierakstu sava iepirkšanās brauciena kopējo summu. Tas ir vienkāršs saraksts ar datumu, veikala nosaukumu un kopējo summu. Es dalos ar daudziem no tiem pārtikas preču ceļojumi bildēs Joyfully Thriving Facebook lapā. Nākamajā iepirkšanās reizē es šo braucienu pieskaitu iepriekšējiem, lai man galvā ir skriešanas kopsumma, zinot, cik daudz man atlicis tērēt mēnesī.

Manā ģimenē ir 6 cilvēki – mans vīrs un es, un mūsu četri bērni – 7, 5, 3 un 1 gadu vecumā.

Manā pārtikas preču budžetā ietilpst pārtika, autiņi, tualetes piederumi un papīra izstrādājumi (tualetes papīrs, papīra dvieļi utt.).

Es dodos tur, kur ir labākie piedāvājumi, mēģinot iepirkties nedēļas labākos izpārdošanas un aizpildīt tukšumus savā lētākajā pārtikas veikalā, kas šobrīd šķiet Aldi.

Es veidoju mēneša budžetu, nevis sadalu to pa nedēļu vai algu. Tas ļauj man iegādāties vairāk vai mazāk nedēļā atkarībā no pārdošanas apjoma.

2021. gadu sāku ar 425 $ ikmēneša pārtikas preču budžetu. Augustā es palielināju savu budžetu no 425 USD uz 475 USD. Tas bija saistīts ar pārtikas preču cenu pieaugumu inflācijas dēļ, kā arī manu vēlmi nedaudz vairāk koncentrēties uz krājumu uzkrāšanu.

Tālāk ir sniegts ieskats manā 2021. gada pārtikas preču ikmēneša budžetā.

 • Janvāris 423,15 USD
 • februāris 370,05 USD
 • Marts 417,86 USD
 • aprīlis 406,45 USD
 • Maijs 515,01 $ — iekļauts 35 mārciņas 1,79 $ par hamburgeru
 • Jūnijs $ 533,67 – $ 100 Travel = $ 433,67
 • Jūlijs $489,45
 • augusts 471,49 ASV dolāri
 • Septembris 477,30 ASV dolāri
 • oktobris 473,70 ASV dolāri
 • novembris 474,80 ASV dolāri
 • decembris 470,33 USD
 • Kopā gadā USD 5423,26 vai vidēji USD 452 mēnesī

Pāris piezīmes. Maijā es biju krietni pārsniegusi budžetu, jo nopirku 35 mārciņas malta hamburgera par 1,79 USD par mārciņu. Piemiņas dienas izpārdošanas nedēļā es vairākas reizes devos uz Meijeru, lai uzkrātu saldētavu. Esmu gandrīz izlietojis visu šo hamburgeru, tāpēc gaidu vēl vienu labu izpārdošanu, lai papildinātu saldētavas krājumus.

Jūnijā mana kopsumma ir lielāka, jo mēs bijām ceļojumā, lai redzētu manu ģimeni un atvestu ēdienu, ko pagatavot. Mana kopējā summa mēnesī bija 533,67 USD, bet es izmantoju 100 USD no saviem ceļojuma ietaupījumiem, lai segtu šīs atvaļinājuma pārtikas izmaksas. Tāpēc es uzskaitīju $433,67 kā savu pārtikas preču budžetu jūnijam.

Kā jau teicu iepriekš, es izmantoju 425 USD ikmēneša pārtikas preču budžetu gada pirmajiem 7 mēnešiem un 475 USD budžetu gada pēdējiem 5 mēnešiem.

Es biju pārsteigts, redzot, ka mans vidējais ikmēneša pārtikas preču rēķins bija 452 USD mēnesī. Tas iekļuva tieši starp zemo un lielo budžeta skaitļiem, pat ar dažiem lieliem pārsniegumiem!

Šeit ir mans pārtikas preču budžeta plāns 2022. gadam.

Pēc skaitļu apskatīšanas, Es saglabāšu savu pārtikas preču budžetu 475 USD apmērā.

Vai dažus mēnešus kļūst grūtāk? Jā. Vai pastāv iespēja, ka man tas vēlāk būs jāpalielina? Jā.

Tomēr mēs strādājam pie mūsu krājkontu atjaunošanas šogad pēc vairākiem no tiem iztērēšanas pagājušajā gadā. Pat papildu USD 25 mēnesī par pārtikas precēm līdz gada beigām ietaupīs par USD 300 vairāk. Es labāk gribētu, lai šī nauda būtu uzkrājumos!

Ja jūs nekad iepriekš neesat veicis šādu pārtikas preču auditu, sāciet vienkārši. Saglabājiet katru pārtikas preču čeku mēnesi, lai iegūtu precīzu kopējo iztērēto summu. Pirms budžeta noteikšanas apskatiet savas ģimenes lielumu un to, ko jūsu ģimene regulāri ēd.

Šeit ir 3 padomi, kā izveidot pārtikas preču budžetu, kad cenas pieaug.

Iepērcies izpārdošanā un krāj krājumus.

Es ceru, ka, ņemot vērā trūkumu, esat iemācījušies krājumu uzkrāšanas nozīmi! Tas, ka šonedēļ kaut kas ir plauktā, negarantē, ka tas būs nākamnedēļ. Kad redzat labu izpārdošanu, uzkrājiet krājumus! Pērciet to, kas atbilst jūsu budžetam un ko jūsu ģimene var izmantot noteiktā laika periodā. Atkarībā no tā, kur atrodaties, jūsu mazuļa soļi krājumu uzkrāšana norāda, cik daudz pirkt.

Mans jaunais krājumu uzkrāšanas noteikums ir 3. noteikums. Es pārliecinos, ka mūsu mājās ir vismaz 3 no katras preces, ko regulāri lietojam. Tas attiecas gan uz zobu pastu, gan trauku mazgāšanas līdzekli, gan ābolu mērci, miltu maisiņiem un ceptu pupiņu kārbām.

Daudzām no šīm lietām manā krājumā ir vairāk nekā 3, bet 3 ir mans jaunais minimums.

Tas dod man vienu izmantot, otro kā rezerves un trešo, ja/kad ir trūkums. Tas nozīmē, ka jūsu ģimenei tiek nodrošināts 3 mēnešu pārtikas krājums. Ja tas jūs interesē, apsveriet, kāds ir jūsu minimālais noteikums.

Ja vēlaties ietaupīt naudu, iepērcieties vairāk nekā vienā veikalā.

Jā, tas prasa zināmu laiku un plānošanu, taču tas kļūst par vienu no labākajiem taupīšanas veidiem. Iepērcies tur, kur notiek izpārdošana!

Jums nav katru nedēļu jāiepērkas visos tuvumā esošajos veikalos. Jo vairāk vēlaties iepirkties dažādos veikalos par dažādiem piedāvājumiem, tas nozīmē, ka ietaupīsiet naudu. Pat ja esat lojāls Aldi pircējs, atcerieties, ka lieliskā Kroger izpārdošana bieži pārspēj ikdienas zemo Aldi cenu. Pievērsiet uzmanību un pielāgojiet savus iepirkšanās paradumus!

Apsveriet jaunus veidus, kā ietaupīt uz pārtikas precēm.

Pagājušajā gadā es domāju ārpus kastes un pieteicos Visa kredītkartei. Kāpēc? Tas man piedāvāja $ 200 bonusu, kad es iztērēju $ 500 pirmajos 3 mēnešos. To bija viegli nopelnīt mūsu atvaļinājuma ceļojumiem. Gada maksas nebija, un man tā nebija jāsaglabā ilgāk par bonusu.

Bet cita lieta, kas mani satricināja? Viņi piedāvāja 5% naudas atmaksu par visiem pārtikas preču pirkumiem pirmajos 12 mēnešos! Ja mēnesī iztērēsiet 500 ASV dolārus, jūs nopelnīsiet papildu 25 ASV dolārus, kurus pēc tam varēsiet apgriezt un izmantot pārtikas preču iepirkšanai. Daļu no šīs naudas izmantoju, lai izveidotu savus krājumus, neizņemot naudu no sava regulārā ikmēneša pārtikas preču budžeta.

Chase / Visa pašlaik atkal īsteno šo darījumu, un jūs varat redzēt visu informāciju šeit. Tas nav pieejams visur, bet mans ieteikums sniedz jums bonusu un 5% pārtikas preču piedāvājumu.

Ja esat atbildīgs ar kredītkarti un maksājat to katru mēnesi, tas ir jāņem vērā!

Apskatiet 5% pārtikas ietaupījumu darījumu ar Visa šeit.

Dažas citas idejas, kā ietaupīt uz pārtikas precēm, ir izmantot Ibotta un Fetch (mans mīļākais, jo tas ir tik vienkārši!), dalīties kluba abonementā ar ģimeni vai draugiem, lai iegādātos tikai labākos pārtikas preču piedāvājumus Sam’s vai Costco, un iepirkšanās vietnē Amazon, lai iegūtu lieliskus abonementus un pakalpojumus. Saglabājiet piedāvājumus.

Es ceru, ka esmu devis jums dažas lietas, par kurām pārdomāt. Atcerieties, ka pat pieaugot cenām, mēs joprojām varam pabarot savas ģimenes ar budžeta līdzekļiem.

Tagad es vēlētos uzzināt… vai esat noteicis savu pārtikas preču budžetu 2022. gadam? Vai šogad tas ir palielinājies vai samazinājies?