Garneļu salātu recepte | Garneļu salāti, izmantojot Old Bay

1
Garneļu salātu recepte | Garneļu salāti, izmantojot Old Bay

Šī garneļu salātu recepte ir viens no maniem iecienītākajiem veidiem, kā baudīt garneles, īpaši vasarā. Pagatavo lielisku sviestmaizi vai piedevu jebkuriem salātiem.

garneļu salāti maizes rullī uz koka šķīvja ar kartupeļu čipsiem

Gandrīz katru reizi, kad mana vīra māsa Džeimijs nāk ciemos, viņa atved svaigu jūras velšu dzesētāju no līča.

Redziet, viņa dzīvo Floridas Panhandlā, un viņai ir pieejamas dažas no labākajām, svaigākajām zivīm un jūras veltēm, ko es jebkad esmu garšojis. Varētu domāt, ka dzīvošana jebkur Floridā dos jums tādu pašu piekļuvi, taču diemžēl Centrālās Floridas apgabalā, kur es dzīvoju, labas jūras veltes ir grūti atrast.

Džeimijs saņem jūras veltes no veikala Pensakolā Džo Patija un es nejokoju, kad saku, ka tas atrodas tieši uz ūdens, laivas, kas iebrauc un izkāpj tam blakus esošajā dokā, pildītas ar zivīm un garnelēm tikai jūdžu attālumā no krasta. Cenas ir lieliskas, un vienmēr ir tik patīkami ieiet tur un redzēt, ko viņi ir tikko nozvejojuši savās lietās.

Jā, man ir liela Džo Petija skaudība.

citrona izspiešana ar roku baltā bļodā ar svaigu garneļu salātiem

GARNEĻU SALĀTU RECEPTE

Džeimijs ir gatavojis labākos garneļu salātus tik ilgi, cik es atceros. Es sajūsminos, kad viņa piemin, ka gatavojas to darīt savās vizītēs, jo godīgi sakot, tas ir viens no maniem iecienītākajiem garneļu ēšanas veidiem. Viņa to ietērpa ļoti vienkārši, tikai ar nedaudz majonēzes, svaigas citronu sulas, seleriju un, protams Old Bay garšvielas. Šīs receptes atslēga ir Old Bay izmantošana garneļu gatavošanas laikā.

Kas ir garneļu salātos?

Garneļu salātu sastāvdaļas ir vienkāršas! Vispirms tvaicējiet svaigas garneles ūdens, etiķa un Old Bay garšvielu maisījumā. Kad garneles ir atdzisušas, iemetiet tās ar:

 • Mayo
 • rupjā sāls un svaigi malti pipari
 • selerijas
 • citronu
 • Old Bay garšvielas

Kā jūs gatavojat garneļu salātus?

 1. Tvaicējiet garneles lielā katlā ar ūdeni, etiķi un veco līci 2–3 minūtes vai līdz garneles ir sārtas. Nokāš un noliek malā atdzist. (To visu var izdarīt pirms laika un ievietot ledusskapī). Nomizojiet un izsmalciniet garneles, pēc tam sasmalciniet. Pievienojiet garneles lielā maisīšanas traukā.
 2. Sasmalcinātām garnelēm pievienojiet majonēzi (sāciet ar 1/4 tasi, pievienojiet vairāk, ja nepieciešams), seleriju, sāli un citronu. Viegli samaisiet un apkaisa nedaudz Old Bay, lai garneļu maisījums un garša. Ja nepieciešams, pievienojiet vairāk sāls vai Old Bay.
 3. Baudiet uz tīteņiem, rupjmaizes vai vienu pašu uz zaļumu gultas.

atvērta garneļu salātu sviestmaize uz rupjmaizes uz šķīvja ar sagrieztiem tomātiem un kartupeļu čipsiem

Kā pagatavot labu sviestmaizi ar garnelēm?

Garneļu salāti ir lieliskas sviestmaizes. Mums patīk pasniegt garneļu salātus uz svaigiem maizes rullīšiem. Kad garneļu salāti ir sagatavoti, ievietojiet tos svaigā rullī un, ja vēlaties, pievienojiet salātus un tomātus. Tik lieliskas pusdienas karstā vasaras dienā!

Mans mīļākais veids, kā ēst Džeimija garneļu salātus – atvērti uz svaigas rupjmaizes ar sagrieztiem vasaras tomātiem un, protams, kartupeļu čipsiem.

AggiesKitchen.com

ĢIMENE

Mums vienmēr ir jautri, kad Džeimija ģimene ierodas ciemos. Viņas meitenes tagad ir pusaudžu vecumā, un maniem bērniem vienkārši patīk būt kopā ar viņām, spēlējot galda spēles, peldoties, krāsojot nagus, liekot puzles vai skatīties filmas… un pat piedalīties nelielā karaoke. Dažas no mūsu mīļākajām atmiņām ir par Džeimiju un viņas ģimeni.

Jāpatīk labi pavadīt laiku ar brālēniem. Un jā, attēlā redzamais lielais bērns ir mans vīrs, kurš ar mazu bērnu palīdzību izpilda Earth, Wind & Fire Septembri.

Šī garneļu salātu recepte ir viens no maniem iecienītākajiem veidiem, kā baudīt garneles, īpaši vasarā. Pagatavo lielisku garneļu salātu sviestmaizi vai piedevu jebkuriem salātiem.

Izdari sev labu. Atrodiet sev labas svaigas garneles un pagatavojiet vakariņās šos salātus. Tā kliedz vasara, un jums tā patiks.

Izbaudi… un laimīgu vasaru!

Ja jums patīk garneles kā es, izmēģiniet šīs garneļu receptes:

Mango Salsa garneļu tacos ar avokado

Cajun garneļu un ziedkāpostu rīsu apcep

Skinnytaste Zoodles ar garnelēm un fetu.

Ja izmēģināsi šo recepti, lūdzu, dari man ziņu! Atstājiet komentāru, novērtējiet to (pēc tam, kad esat to izmēģinājis) un nofotografējiet un atzīmējiet to #aggiesvirtuve vietnē Instagram. Es labprāt redzētu, ko jūs gatavojat!

Drukāt


Sastāvdaļas

 • 3 lbs svaigu garneļu (ar čaumalu)
 • 34 ēdamkarotes Old Bay garšvielas
 • 1 glāze ūdens
 • 1 glāze baltais etiķis

Salātiem:

 • 1/41/3 glāze vieglā majonēze
 • laba šķipsniņa sāls
 • 1 1/22 selerijas kāti, sasmalcināti
 • 1/2 citronu, sulu
 • Old Bay, pēc garšas

Instrukcijas

 1. Tvaicējiet garneles lielā katlā ar ūdeni, etiķi un veco līci 2–3 minūtes vai līdz garneles ir sārtas. Nokāš un noliek malā atdzist. (To visu var izdarīt pirms laika un ievietot ledusskapī). Nomizojiet un izgrieziet garneles, pēc tam sasmalciniet un ievietojiet lielā maisīšanas traukā.
 2. Sasmalcinātām garnelēm pievienojiet majonēzi (sāciet ar 1/4 tasi, pievienojiet vairāk, ja nepieciešams), seleriju, sāli un citronu. Viegli samaisiet un nedaudz apkaisa Vecais līcis garneļu maisījumam un garšo. Ja nepieciešams, pievienojiet vairāk sāls vai Old Bay.
 3. Baudiet uz tīteņiem, rupjmaizes vai vienu pašu uz zaļumu gultas.

Vai tu man seko Instagram, Twitter, Facebook un Pinterest? Ja vēlaties abonēt vietni Aggie’s Kitchen un katrs ieraksts tiek piegādāts tieši uz jūsu e-pasta kastīti, lūdzu pievienojiet savu e-pastu šeit. Laimīgu gatavošanu!

Šajā ziņojumā ir saistītas saites. Es gūstu nelielus ienākumus, veicot pirkumus, izmantojot šīs saites. Paldies, ka atbalstāt Aggie’s Kitchen!