Dārza salāti ar garnelēm un bekonu

4
Dārza salāti ar garnelēm un bekonu

Šie dārza salāti ar garnelēm un bekonu noteikti atgriezīs jūs salātos! Tas ir pilns ar labākajiem kraukšķīgajiem, krāsainajiem dārzeņiem, kā arī olbaltumvielām, lai jūs piepildītu un justos labi.

Noklikšķiniet šeit, lai piespraustu šo recepti!

zaļumu bļoda ar garnelēm, sarīvētiem burkāniem, tomātiem, gurķiem, redīsiem un bekonu

Pēdējo mēnesi es esmu bijismeklējumiLai zaudētu svaru, ko pieņēmos pagājušā gada otrajā pusē. Mani meklējumi (ko var atbilstoši definēt kā ceļojumu uz mērķi) ir ne tikai zaudēt svaru, bet arī zaudēt ķermeņa taukus, iegūt muskuļus un būtībā kļūt par sevis piemērotāko versiju, kāda jebkad esmu bijusi. Man patīk būt aktīvam, un es vēlos justies labi un spēcīgi (un labi), kamēr esmu aktīvs. Īpaši ar savu ģimeni. Man ir 3 neticami bērni, kuriem sekot līdzi, un es vēlos justies labi, neatpaliekot no viņiem.

Man nekad nav bijušas problēmas iegūt motivāciju trenēties, taču es atradu sevi zināmā grūtībās, tāpēc pierakstījos pie personīgā trenera, ko pazīstu no savas iepriekšējās sporta zāles, Džefs Higuera, pagājušajā mēnesī. Es sāku trenēties ar personīgajiem treneriem pirms 2 gadiem, un tas ir bijis labākais ieguldījums, ko esmu veicis sev. Treniņš ir tikai daļa no vienādojuma, un, tā kā esmu izvirzījis mērķi apmeklēt 5 treniņus sporta zālē (dažreiz es sasniedzu tikai 4, un man tas ir labi) un katru dienu nospēt 10 000 soļus, mans aktivitātes līmenis ir nodrošināts. . Tas, ar ko es cīnījos (ironiski), ir uzturs. Acīmredzot man patīk veselīgs ēdiens, mana lielākā problēma ir tā, ka es to izbaudu pārāk daudz. Man arī garšo pica, bet tas ir cits stāsts. Pirms divām nedēļām Džefs mani izaicināja izsekot manām ēdienreizēm pakalpojumā My Fitness Pal 31 dienu. Tas ir viss, kas man bija jādzird, tāpēc es esmu 15 dienas un zaudēju apmēram 5 mārciņas. Pirmā izsekošanas nedēļa bija visgrūtākā, taču tagad, kad esmu pieteicies lielākā daļa ikdienas pārtikas produktu un zinu, ar ko katru nedēļu papildināt savu ledusskapi, esmu labā stāvoklī. Esmu lasījis un piekrītu, ka liela daļa no svara zaudēšanas ir tāda paša veida pārtikas ēšana katru dienu. Tas nenozīmē, ka tam ir jābūt garlaicīgam, taču pieturēšanās pie tāda paša veida strukturētām ēdienreizēm ir palīdzējusi man noturēties uz pareizā ceļa.

Es šeit dalīšos ar šīm maltītēm, cik bieži vien iespējams, un, ja jūs to darīsiet Mans fitnesa draugs lūdzu, sazinieties ar mani — mani sauc aggiegoodman. Es publicēju savu dienasgrāmatu, tā man ir atbildīga, kā arī es zinu, ka citu dienasgrāmatu skatīšanās man palīdz gūt idejas. Es arī lēnām pievienoju informāciju par uzturvērtību dažām savām receptēm, tāpēc, ja meklējat My Fitness Pal vaicājumu Aggie’s Kitchen, jūs, iespējams, varēsit izmantot dažus no tiem, lai pievienotu tos ikdienas žurnāliem.

Vai mēs varam tagad runāt par šiem dārza salātiem ar garnelēm un bekonu?

salātu bļoda ar ķiršu tomātiem, garnelēm, redīsiem, gurķiem, burkāniem un sarkanajiem pipariem

Šis ir salātu briesmonis. Esmu to ēdis pusdienās jau dažas reizes, bet tie būtu arī lieliski salāti vakariņās. Es domāju, ka mans vīrs tam piekristu. Tas ir piepildīts ar jūsu parastajiem salātiem — burkāniem, redīsiem, tomātiem, romiešu — un papildināts ar vārītām garnelēm, avokado un drupinātu bekonu (man patīk izmantot nitrātus nesaturošu vistas bekonu, ko esmu atklājis no Al Fresco).

Šī mērce? Labas lietas. Ja atrodaties Trader Joe’s, paņemiet kādu.

salātu bļoda ar ķiršu tomātiem, garnelēm, redīsiem, gurķiem, burkāniem un sarkanajiem pipariem ar roku, turot tirgotāja Džo saldo sīpolu un bekona vinegretu

Es meklēju veselīgākus salātus, ko pievienot savam repertuāram, un esmu iedvesmots izmēģināt šo Taizemes vistas salātu recepte, Kvinojas un kāpostu proteīna spēka salāti un Spinātu vistas salāti ar ķiploku balzamiko vinegretu.

Jauku nedēļu un dariet man zināmu, ja izmēģināsiet šos dārza salātus ar garnelēm un bekonu, atzīmējot mani Instagram @aggieskitchen #aggieskitchen!

salātu bļoda ar ķiršu tomātiem, garnelēm, redīsiem, gurķiem, burkāniem un sarkanajiem pipariem

Drukāt


Sastāvdaļas

 • 3 unces vārītas garneles (par laimi manā iepakojumā bija jāskaita 13)
 • 6 atstāj romiešu salātus, saplēstas kumosa lieluma gabaliņos
 • 2 redīsi, sagriezti uz pusēm un šķēlēs
 • 1/2 gurķis bez sēklām, pārgriezts uz pusēm un šķēlēs
 • 1 unce sērkociņu burkāni (maza kaudze apmēram 1/4 tase)
 • 1/2 tase vīnogu tomāti, pārgriezti uz pusēm
 • 2 vārīta tītara vai vistas bekona šķēles (es esmu mīlējis šis viens no Al Fresco)
 • 1/3 vidējs Hass avokado, kubiņos
 • sasmalcināts zaļais sīpols, pēc izvēles
 • Trader Joe’s Sweet Onion & Becon Vinaigrette, pēc izvēles

Instrukcijas

 1. Salātu šķīvī vai bļodā salieciet saplosītos romiešus. Pievienojiet dārzeņus, bekonu un garneles. Pārlej ar mērci un izbaudi!

Piezīmes

Uztura informācija (aprēķināta My Fitness Pal) neietver zaļo sīpolu vai mērci:

Kalorijas 282 / tauki 11 g / ogļhidrāti 19 g / šķiedrvielas 9 g / olbaltumvielas 25 g

Vai tu man seko Instagram, Twitter, Facebook un Pinterest? Ja vēlaties abonēt vietni Aggie’s Kitchen un katrs ieraksts tiek piegādāts tieši uz jūsu e-pasta kastīti, lūdzu pievienojiet savu e-pastu šeit. Laimīgu gatavošanu!

Šajā ziņojumā ir saistītas saites. Es gūstu nelielus ienākumus, veicot pirkumus, izmantojot šīs saites. Paldies, ka atbalstāt Aggie’s Kitchen!