Atbildības Noraidīšana

mukix.com atruna

Ja jums nepieciešama papildu informācija vai ir kādi jautājumi par mūsu vietnes atrunu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu uz admin@mukix.com.

mukix.com atruna

Visa informācija šajā vietnē – https://mukix.com/ – ir publicēta godprātīgi un tikai vispārīgai informācijai. mukix.com nesniedz nekādus apliecinājumus vai garantijas par šīs informācijas pilnīgumu, uzticamību vai precizitāti. Visas darbības, ko veicat, pamatojoties uz informāciju, ko atrodat šajā vietnē (mukix.com), tiek veiktas tikai uz jūsu risku. mukix.com neuzņemas atbildību par zaudējumiem un/vai bojājumiem saistībā ar mūsu vietnes lietošanu.

Mūsu vietnē varat apmeklēt citas vietnes, sekojot hipersaitēm uz šādām ārējām vietnēm. Lai gan mēs cenšamies nodrošināt tikai kvalitatīvas saites uz noderīgām un ētiskām vietnēm, mēs nekontrolējam šo vietņu saturu un raksturu. Šīs saites uz citām vietnēm nenozīmē ieteikumu visam šajās vietnēs esošajam saturam. Vietnes īpašnieki un saturs var mainīties bez brīdinājuma, un tas var notikt pirms mums ir iespēja noņemt saiti, kas, iespējams, ir kļuvusi “slikta”.

Ņemiet vērā arī to, ka, pametot mūsu vietni, citās vietnēs var būt atšķirīgas privātuma politikas un noteikumi, kas nav mūsu kontrolē. Pirms iesaistāties uzņēmējdarbībā vai augšupielādējat jebkādu informāciju, noteikti pārbaudiet šo vietņu konfidencialitātes politikas un to “pakalpojumu sniegšanas noteikumus”.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu atrunai un piekrītat tās noteikumiem.

Atjaunināt

Ja mēs atjaunināsim, pārveidosim vai veiksim izmaiņas šajā dokumentā, šīs izmaiņas šeit tiks publicētas labi redzamā vietā.