52 nedēļu pārtikas krājumu kontrolsaraksti

2
52 nedēļu pārtikas krājumu kontrolsaraksti

Krājumu veidošanai nav jābūt sarežģītai vai dārgai. Ievadiet šos pārtikas krājumu kontrolsarakstus, kas iemācīs jums izveidot krājumus par 5 $ nedēļā!

Gāzes un pārtikas cenām turpinot augt, šogad aktīvāk strādāju pie savu krājumu veidošanas. Es cenšos to darīt vienkāršā veidā — un, protams, pieturos pie sava budžeta, veidojot savus krājumus.

Es vienmēr esmu domājis, ka ir iespējams izveidot uzkrājumus ar papildu USD 5 nedēļā. Var šķist, ka tā nav liela nauda, ​​bet to noteikti var izdarīt! Tā es veidoju savus krājumus uz budžeta – ar mazliet šur un mazliet tur. Jums tas nav jādara uzreiz!

Nesen dzirdēju a Youtube lietotājs, Patara no Appalachia’s Homestead (video šeit) mudiniet cilvēkus iegādāties 5 papildu skārdenes nedēļā. Šīs idejas vienkāršība bija intriģējoša, un es nolēmu arī to izmantot.

Es pavadīju kādu laiku, pārdomājot visas iespējas, kā izveidot pārtikas krājumus, un sāku apvienot idejas kontrolsarakstos, ko varētu izmantot gada laikā.

Šeit ir 10 dažādi pārtikas krājumu kontrolsaraksti, ko izmantot, veidojot krājumus!

Šajā ziņā var būt ietvertas saistītās saites. Vairāk varat izlasīt manā izpaušanas politikā.

5 vienumu pārtikas krājumu kontrolsaraksts

Sāku ar domu uzkrāt 5 skārdenes nedēļā. Vai zināji, ka, pērkot 5 papildu skārdenes nedēļā, līdz gada beigām krājumus papildināsi ar 260 skārdenēm?

5 ir viegli izdarāms skaitlis, un tas jūs neierobežo. Jūs varat iegādāties 5 papildu kārbas ar vienu preci vai dažādas kārbas, kas vienādas ar 5.

Pērciet 5 bundžas visu, ko šonedēļ ēdat – zemesriekstu sviestu vai iecienītākos konservētos augļus.

Jūs varat iegādāties 5 skārdenes par parasto cenu vai 5 kārbas visu, kas tiek pārdots. Tās var būt dārgākas vai lētākas skārdenes.

Ideja ir vienkārši sākt pirkt 5 skārdenes katru nedēļu un sākt papildināt savus krājumus, jo kārbas (un kastes un maisiņi) palielināsies!

Tomēr pat ar 5 bundžām es zināju, ka daži cilvēki joprojām domās, ko pirkt. Ievadiet manus 5 preču krājumu sarakstus!

Es izveidoju sarakstu ar dažām visbiežāk sastopamajām ātrbojīgām precēm, kuras gandrīz ikviens var pievienot savam pieliekamajam. Tas nav jāievēro secībā, lai varētu lēkāt apkārt. Turklāt visizplatītākie konservi (piemēram, augļi un dārzeņi) atkārtojas vairākas reizes gada laikā.

Ja vēlaties paveikt vairāk, varat to viegli dubultot, lai nedēļā izlietotu 10 kārbas. Pēdējā laikā jūtos mazliet steidzami (atkal sakarā ar augošo inflāciju un aktuālajiem notikumiem pasaulē), tāpēc pats esmu mērķējis uz duci skārdeņu.

Bet 5 kannas? 5 kannas ir lieliski! Ja tas ir tas, ko jūs varat darīt un vēlaties darīt… būsim aizņemti!

Papildus sagatavotajam sarakstam es izveidoju dažus sarakstus ar 5 vienumiem, kas ir daļēji aizpildīti ar maniem ieteikumiem, kā arī dažus, kas ir pilnīgi tukši, ja vēlaties pielāgot savu sarakstu.

Visi saraksti ir iekļauti manā bezmaksas 52 nedēļu krājumu kontrolsaraksta drukājamajā e-grāmatā! (Iegūstiet tos šeit.)

Ja vēlaties izvēlēties citu krājumu veidošanas ceļu, varat izmēģināt 5 USD nedēļā krājumu uzkrāšanas kontrolsarakstu.

5 USD nedēļā Pārtikas krājumu kontrolsaraksts

Ko darīt, ja jums ir ierobežots budžets, bet joprojām vēlaties uzkrāt krājumus? Ievadiet 5 $ kontrolsarakstus!

Dažas nedēļas par 5 ASV dolāriem var nopirkt vairāk nekā 5 skārdenes vai citu nedēļu par 1 lielu cukura maisu. Es pavadīju kādu laiku, apskatot visizplatītākās krājumu preces un salīdzināju Walmart 2022. gada cenas, lai noskaidrotu, cik par 5 ASV dolāriem patiešām var nopirkt. Es iekļāvu kontrolsarakstu ar faktiskajām cenām, lai jūs varētu redzēt manu kopējo summu.

Ja izmantojat kontrolsarakstu tieši tā, kā es to sagatavoju, Par 5 ASV dolāriem nedēļā jūs iegādāsities dažādus 243 preces līdz viena gada beigām.

Kāpēc es izmantoju Walmart cenas? Tas ir veikals, kas ikvienam ir pieejams visā ASV. Labākus piedāvājumus varat atrast vietējā Aldi veikalā vai tuvējā Kroger veikalā. Ja tā, tad lieliski! Jūs varat palielināt savu naudu un iegādāties vairāk saviem krājumiem!

Es izveidoju šos kontrolsarakstus, lai ietaupītu cenu pārbaudes darbu. Es gribēju sniegt jums to produktu skaitu, kuru cena ir 5 ASV dolāri vai mazāk par katru nedēļu. Vai šonedēļ ir jāiztērē 10 $? Lieliski! Dubults daudzums.

Atkal, jums nav jāievēro šis 5 $ krājumu kontrolsaraksts kārtībā. Varat lēkāt, atrodot lietas vai pamanot izpārdošanu. Šim nolūkam es iekļāvu arī dažus daļēji aizpildītus sarakstus, ja vēlaties savu 5 $ sarakstu nedaudz vairāk pielāgot savai ģimenei.

Vai vēlaties šos bezmaksas kontrolsarakstus un vēl vairāk? Esmu apkopojis 10 dažādus kontrolsarakstus savā 52 nedēļu krājumu sarakstu drukājamajā e-grāmatā. Mana e-pasta saraksta abonentiem tas ir pilnīgi bez maksas! Reģistrējies šeit un jūs saņemsiet visus izdrukājamos kontrolsarakstus, kas tiks piegādāti tieši jūsu e-pasta iesūtnē, lai jūs varētu izdrukāt un izmantot.

Neatkarīgi no tā, kādu kontrolsarakstu jūs nolemjat izmantot, es ceru, ka šie pārtikas krājumu kontrolsaraksti parādīs, ka krājumu veidošanai nav jābūt sarežģītai — un to patiešām var izdarīt ar budžeta līdzekļiem.

Reģistrējieties zemāk esošajā lodziņā, lai saņemtu savus kontrolsarakstus, izdrukātu tos un sāktu veidot savus krājumus šonedēļ! Un es vēlētos uzzināt, kurš krājumu kontrolsaraksts jums ir saprātīgāks? Vai jūs gatavojaties izmantot 5 dolāru kontrolsarakstu no 5 precēm? Katrā ziņā…es lepojos ar jums, ka izveidojāt savus krājumus! Tas ietaupīs jūsu ģimenes naudu.

Ko uzzināt vairāk par krājumu veidošanu?