50 lētas audiogrāmatas zem 1 $

5
50 lētas audiogrāmatas zem 1 $

Ak, es ļoti priecājos dalīties ar jums šodienas ierakstā! Redziet, es esmu dedzīgs lasītājs, taču esmu arī taupīgs lasītājs, kuram patīk ietaupīt naudu. Kad es atklāju, kā no Audible iegūt bezmaksas un lētas audio grāmatas, es zināju, ka nevaru paturēt šo noslēpumu sev!

Cik vien sevi atceros, man vienmēr ir paticis ķerties pie labas grāmatas, ko palasīt. Tagad, kad esmu četru mazuļu mamma, es katru gadu nelasu tās 100 grāmatas, kuras lasīju agrāk (jā, arī es esmu ātra lasītāja), taču es joprojām lasu diezgan daudz. Vissvarīgākais ir tas, ka es lasu saviem bērniem un ar tiem, jo ​​vēlos viņos ieaudzināt lasīšanas mīlestību.

Tā kā mans laiks lasīšanai tagad ir ierobežotāks, esmu iemācījies lasīt, kad vien atrodu brīvu laiku. Esmu pilnībā izmantojis bezmaksas lietotni Kindle savā tālrunī, un man patīk, ka varu paņemt savu grāmatu ikreiz, kad man ir dažas brīvas minūtes.

Esmu arī iemācījusies baudīt audiogrāmatu klausīšanos. Lai gan mans galvenais audiogrāmatu avots agrāk bija no bibliotēkas, kopš tā laika esmu atklājis vairākus veidus, kā iegūt bezmaksas vai lētas Audible grāmatas vietnē Amazon. Es veidoju diezgan bezmaksas audio bibliotēku un vēlējos dalīties ar jums šajos padomos un trikos.

Šajā ziņojumā ir ietvertas saistītās saites. Vairāk varat izlasīt manā izpaušanas politikā.

Redziet, kā bijušais agrās bērnības skolotājs, manā desmitgades mācīšanas laikā es sakrāju vairāk nekā tūkstoti attēlu grāmatu. Es pašlaik tos šķiroju, kārtoju un rūpējos par to, lai man būtu vislabākās kvalitātes, ko gan bērniem, gan mums patīk lasīt. (Es esmu stingri pārliecināts, ka, ja jums nepatīk to lasīt, arī jūsu bērnam tas nepatiks. Vienkārši izvēlieties citu grāmatu!)

Šobrīd es veidoju klasikas bibliotēku, īpaši audiogrāmatu formātā, lai bērni un es varētu kopā klausīties grāmatas, kad viņi kļūst vecāki. Es izvēlējos izmantot Audible kā šīs bibliotēkas izveides formātu vairāku iemeslu dēļ.

Pirmkārt un vissvarīgākais ir tas, ka tas, ko es tagad iegādājos Audible, paliek manā kontā, līdz esmu gatavs to lejupielādēt. Otrkārt, Audible ir saistīts ar Amazon, tāpēc var atrast labus piedāvājumus! Visbeidzot, man patīk, ka varat lejupielādēt audiogrāmatas dažādos formātos vai klausīties tās lietotnē Audible.

Kā no Audible iegūt bezmaksas audio grāmatas?

  1. Reģistrējieties Audible bezmaksas izmēģinājuma versijai. Šobrīd, reģistrējoties bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma periodam, varat iegūt 2 bezmaksas audiogrāmatas no Audible!
  2. Izvēlieties savas bezmaksas grāmatas, izmantojot savus kredītus.
  3. Palaidiet Amazon / Audible Matchmaker, noklikšķinot šeit. Izmantojot šo saiti, tiks meklētas visas Kindle grāmatas, kuras jebkad esat iegādājies, un tiks parādīta cena par visiem Audible whispersync jauninājumiem. Tā būs pamatīga atlaide no parastās Audible cenas.

Kāds ir labākais veids, kā iegūt audio grāmatu piedāvājumus pakalpojumā Audible?

Labākais veids, kā iegūt lētas audio grāmatas no Audible, ir skatīties WhisperSync piedāvājumus. Lūk, ko es domāju. Amazon pārvērš daudzas savas drukātās grāmatas par Audible pavadgrāmatām. Tas nozīmē, ka, iegādājoties drukātu grāmatu ar apzīmējumu whispersync , jums būs iespēja iegādāties arī grāmatu Audible par ļoti atlaidi. Tas ir pārsteidzoši, cik daudz Audible grāmatu, kuru cena ir mazāka par USD 5, jūs atradīsit šādā veidā!

Lai iegūtu labākos piedāvājumus, vispirms ir jāiegādājas Kindle grāmata. Tas ir svarīgi, jo ne visām Kindle grāmatām ir pieejams Audible jauninājums. Pēc Kindle grāmatas iegādes jūs redzēsit iespēju pievienot Audible jauninājumu par atlaidi. Ja tajā laikā izvēlaties neiegādāties Audible piedāvājumu, vienmēr varat palaist Matchmaker meklēšanu vēlāk, lai pievienotu Audible jauninājumu.

Lai iegādātos šos piedāvājumus, jums nav jābūt Audible abonementam. Joprojām varat klausīties audiogrāmatas savā kontā vai lietotnē Audible. Es joprojām iesaku reģistrējieties Audible izmēģinājuma versijai, lai pieprasītu 2 bezmaksas audiogrāmatas.

Kādas lētas audio grāmatas ir pieejamas vietnē Audible?

Lai gan Whispersync ir lielisks veids, kā iegūt audiogrāmatu piedāvājumus, ir pieejamas daudzas lētas audiogrāmatas, iegādājoties tās tieši no Amazon! Meklējiet pogas “Pirkt ar vienu klikšķi” cenu, lai iegūtu lielisku piedāvājumu bez Audible abonementa. Pēc tam varat saglabāt savu Audible abonementu dārgākām grāmatām!

Šeit ir dažas citas lētas audio grāmatas, ko pievienot savai kolekcijai. Dažas no tām ir klasiskas pieaugušajiem un dažas ir bilžu grāmatas bērniem. Visas šīs skaņas grāmatas varat iegūt par lielisku cenu, tieši iegādājoties skaņu grāmatu.

Patiesībā esmu atradis 50 lētas audiogrāmatas vietnē Amazon, kuras cena ir mazāka par USD 1, kuras varat iegādāties jau tagad – un tas būs jūsu Audible bibliotēkā uz visiem laikiem!

Piezīme. Amazon cenas var atšķirties, taču no 2022. gada 15. februāra šie ir daži no labākajiem dzirdamajiem grāmatu piedāvājumiem par klasiku. Turklāt Amazon politikā ir noteikts, ka es nevaru kopīgot konkrētas cenas, tāpēc esmu tās sagrupējis pēc iespējas labāk.

Lētas audio grāmatas zem 1 $

Lētas audiogrāmatas bērniem, kuru cena ir mazāka par USD 1

Kas vēl man jāzina par Audible, lai iegūtu vairāk lētu audio grāmatu?

Ir svarīgi pareizi izmantot savus kredītus! Piemēram, ja man ir bezmaksas kredīts, es to labprātāk izmantotu audiogrāmatai, kas parasti maksā 29,99 USD (tāpat kā visa šī Ramona Quimby sērija) nekā 3,95 USD. Izmantojiet savus kredītus dārgākām audio grāmatām.

Kad esat iegādājies Audible grāmatu, tā paliks jūsu kontā uz visiem laikiem. Neatkarīgi no tā, vai maksājat par kontu vai nē, jūsu audiogrāmatas vienmēr pieder jums. Varat tos klausīties jebkurā laikā no sava datora vai lietotnē Audible.

Lai izmantotu Audible piedāvājumu priekšrocības, jums nav nepieciešams Audible abonements. Jā, Es joprojām iesaku reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma versijai, jo varat iegūt divas bezmaksas audio grāmatas, lai sāktu savu kolekciju. Pēc tam ir viegli atcelt savu kontu un iegādāties piedāvājumus ikreiz, kad pamanāt labu piedāvājumu.

Sāciet vēlmju sarakstu programmā Audible. Izveidojiet sarakstu ar audio grāmatām, kuras vēlaties pievienot savai klausīšanās bibliotēkai. Tādā veidā ikreiz, kad tiek noslēgts kredīta darījums, varat viegli izvēlēties jaunu audiogrāmatu bez maksas.

Ja meklējat konkrētu audiogrāmatu, mēģiniet meklēt Kindle veikalā šo nosaukumu un pēc tās pievienojiet whispersync. Pēc tam apskatiet Kindle cenu un vietu, kur ir rakstīts “Pievienot Audible par…”. Tas palīdzēs jums atrast vairāk labu dzirdamu darījumu, it īpaši, ja jums pašlaik nav kredītu, ko izmantot.

Ja vēlaties atrast vairāk lētu audio grāmatu īpaši saviem bērniem, noteikti izlasiet par visām audiogrāmatām bērniem, kuras atradu.

Tā es veidoju taupīgu Audible lētu audio grāmatu bibliotēku! Vai tu esi tikpat sajūsmā kā es? Tas varētu būt pilnīgs spēles izmaiņa ģimenes lasīšanai skaļi un mājmācības ģimenēm! Jūtieties brīvi dalīties ar tiem, kuri tagad vēlētos saņemt bezmaksas vai lētas Audible grāmatas.