50 labākās preces abonēšanai un saglabāšanai

2
50 labākās preces abonēšanai un saglabāšanai

Es vienmēr meklēju veidus, kā ietaupīt vairāk naudas par precēm, ko pērku veikalā vai tiešsaistē. Pagājušajā gadā esmu apzināti sācis izmantot Amazon Subscribe un Save, lai ietaupītu vairāk naudas savā budžetā. Esmu daudz uzzinājis, tostarp par to, kas īsti ir labākie abonēšanas un saglabāšanas vienumi! Šeit ir visi mani padomi un triki, kā ietaupīt naudu, izmantojot Amazon Abonēt un Saglabāt.

Šajā ziņā var būt ietvertas saistītās saites. Vairāk varat izlasīt manā izpaušanas politikā.

Pirms es ķeros pie visiem man zināmajiem jautājumiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka es oficiāli nerunāju Amazon vārdā. Es esmu tikai taupīga mamma, kurai patīk ietaupīt naudu… un vai es varu ietaupīt naudu, iepērkoties tiešsaistē? Vēl labāk. Šī ziņa ir mans mēģinājums palīdzēt citiem ietaupīt naudu vietnē Amazon Abonēt un ietaupīt. Tātad, sāksim!

Kas īsti ir Amazon Abonēt un saglabāt?

Šī ir Amazon izveidota programma, kurā jūs atlasāt produktus, kas tiks piegādāti ikmēneša sūtījumā līdz jūsu durvīm. Šīs programmas ietvaros ir pieejami tūkstošiem produktu, un par piegādes iestatīšanu nav jāmaksā. Jūsu sūtījuma vienību skaitam nav noteikts minimālais vai maksimālais vienību skaits.

Varat iestatīt piegādes biežumu, sākot no mēneša līdz ik pēc sešiem mēnešiem. Sūtījumu varat atcelt jebkurā laikā.

Pārsteidzoši, jums nav jābūt Prime dalībniekam, lai izmantotu abonēšanu un saglabāšanu, lai gan Amazon saka, ka personām, kas nav biedri, VAR būt piegādes maksa par pirmo piegādi.

Kā darbojas Abonēšana un saglabāšana?

Iepērkoties vietnē Amazon, sāciet pievērst uzmanību vienumiem, kas norādīti “Abonēšana un saglabāšana” zem jūsu parastās pirkuma cenas.

Ja esat gatavs pagaidīt dažas dienas, lai ietaupītu vairāk, dariet to! Vienkārši noklikšķiniet uz “Abonēt un saglabāt”, nevis “Viens pirkums”, un jūs tikko esat iestatījis savu pirmo abonēšanas pasūtījumu.

Veicot pasūtījumu, es ieteiktu izvēlēties piegādi ik pēc 6 mēnešiem. Lai veiktu pasūtījumu, jums ir jāizvēlas piegādes laiks. Ja jums ir nepieciešams tikai vienreizējs sūtījums, joprojām varat izmantot opciju Abonēt un saglabāt. Tiklīdz jūsu produkts tiek piegādāts, vienkārši piesakieties savā Amazon kontā, meklējiet abonementus un atceliet produktu ar klikšķi. Tas ir ļoti vienkārši izdarāms… un es to daru visu laiku!

Visi pasūtījumi, kurus izvēlēsities ar Abonēt un Saglabāt, tiks piegādāti kopā jūsu izvēlētā mēneša dienā.

Šeit varat apskatīt visus abonēšanai un saglabāšanai paredzētos vienumus viņu mājaslapā.

Cik ātri varat atcelt abonēšanas un saglabāšanas pasūtījumus?

Pasūtījumus varat atcelt jebkurā laikā, ja vien tie nav bloķēti nosūtīšanai. Es parasti atceļu savus abonēšanas un saglabāšanas pasūtījumus, tiklīdz preces tiek saņemtas. Es izmantoju piegādi kā atgādinājumu par atteikšanos. Gadījumā, ja es aizmirstu, es vienmēr nosaku savu piegādi uz 6 mēnešiem, lai man būtu pietiekami daudz laika atcelt. Pirms pasūtījuma piegādes bloķēšanas jūs saņemsiet atgādinājumu, ja vēlaties vēlāk atcelt. Es labprātāk vienkārši atceļu uzreiz, tiklīdz būs saņemti labie abonēšanas un saglabāšanas piedāvājumi.

Lai atceltu abonementus, atveriet sadaļu Pārvaldīt abonementus, abonementu un atlasiet Atcelt. Varat arī izvēlēties izlaist piegādi, ja vēlaties šo opciju.

Es nesaņemu pasūtījumu katru mēnesi. Daži cilvēki to dara. Tas ir ērts variants! Man patīk izmantot šo pakalpojumu, lai atrastu labākos piedāvājumus un veiktu pāris pasūtījumus gadā, kad piedāvājumi ir patiešām labi par kaut ko, kas man vajadzīgs. Šī ir labākā vieta, kur pēdējā laikā esmu atradusi tualetes papīra iegādei.

Kā jūs varat ietaupīt naudu, izmantojot abonēšanu un saglabāšanu?

Ir divi lieliski taupīšanas veidi.

1. Katrā abonēšanas pasūtījumā iekļaujiet vismaz 5 preces.

Kāpēc? Ja katru mēnesi abonējat 1 līdz 4 preces, jūs saņemsiet 5% atlaidi katram pasūtījumam. Ja abonējat 5 vai vairāk preces mēnesī, jūsu atlaide palielināsies līdz 15%. Atlaide paliek 15% apmērā daudzumam, kas pārsniedz 5.

Jūsu atlaide attiecas uz visām Abonēšanas un Saglabāšanas precēm, kas iegādātas mēneša laikā un kurām ir paredzēta viena un tā pati automātiskā piegāde. Jūs redzēsiet 5% saviem pirmajiem 4 abonementiem, bet, pasūtot piekto preci, jūsu cena tiks koriģēta, lai visām 5 precēm būtu 15% atlaide. No jūsu kredītkartes netiek iekasēta maksa, līdz preces tiek nosūtītas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kad Amazon saka 5 abonementi, tas nozīmē 5 dažādus vienumus, neatkarīgi no daudzumiem. Jūs nevarat pasūtīt 5 zobu pastas, lai tas darbotos. Tā vietā jums būs jāpasūta 3 zobu pastas, 1 ziepju tāfelīte, 1 tonālā krēma pudele, 1 Ticonderoga zīmuļu kastīte un 2 spilvendrānas (ja tās visas ir Abonējiet un saglabājiet preces), lai saņemtu 15% atlaidi.

Atcerieties, šos pasūtījumus varat veikt visa mēneša garumā. Jā! Es reti iegādājos vairākas preces vienlaikus. Kad redzu labu piedāvājumu, es to pievienoju saviem abonementiem. Es noteikti pievēršu uzmanību tam, cik daudz pasūtījumu esmu veicis, lai uzzinātu, kad man ir tuvu 5.

2. Salieciet abonementa atlaidi ar apgriežamiem kuponiem.

Tas ir kaut kas, kas jums jāpievērš uzmanība, taču bieži vien produkti piedāvā papildu 25% līdz 50% atlaidi pirmajam abonementam. Šie kuponi ir papildus jūsu abonementa atlaidei!

Piemēram, tas ir galvenais veids, kā es tagad pērku savu Bostonas kontaktu risinājumu. Tas maksā 8,87 USD par vienu pudeli manā vietējā Walmart. Amazon pārdod 2 iepakojumu par 17,98 USD. Par šo cenu ir lētāk to iegādāties Walmart. Kad es saņemu 5% atlaidi, cena samazinās līdz USD 17,08 vai USD 8,54 par pudeli, kas tagad ir lētāka nekā Walmart. Ja saņemat 15% atlaidi, cena samazināsies vēl vairāk līdz USD 15,28 vai USD 7,64 par pudeli.

Pagājušajā mēnesī Amazon bija saliekams kupons ar 25% atlaidi manam pirmajam Bostonas risinājuma abonēšanas un saglabāšanas pasūtījumam. Man bija arī 15% atlaide, kas manu galīgo cenu palielināja līdz 10,78 USD vai 5,39 USD par pudeli! Es varēju saņemt 2 pudeles, kas tika nosūtītas līdz manām durvīm, ievērojami lētāk nekā ikdienas zemā cena Walmart. Apkopojot kuponus un atlaides, jūs ietaupāt visvairāk naudas vietnē Amazon Subscribe un Save.

Kā jūs maksimāli palielinat abonēšanu un saglabāšanu?

Labākais veids, kā palielināt savus ietaupījumus, ir pārliecināties, ka jūsu abonēšanas un saglabāšanas pasūtījumā vienmēr ir 5 preces.

Ja jums nav 5 preces, aizpildiet pasūtījumu, izmantojot lētas abonēšanas un saglabāšanas preces, kas jums nepieciešamas. Skatiet zemāk esošo sarakstu, lai iegūtu 50 lētu abonēšanu un saglabājiet pildvielas. Tas ir lielisks veids, kā pārliecināties, ka saņemat pilnu atlaidi!

Pieņemsim, ka šomēnes jums ir 3 abonēšanas un saglabāšanas preces, kas jums patiešām ir vajadzīgas, un nezināt, ko vēl pasūtīt. Es pavadīju daudz laika, meklējot Amazon, lai atrastu lētas preces, kas man palīdz iegūt maksimālo atlaidi. Viens no maniem favorītiem? Fels-Naptha ziepes! Taču ir pieejamas arī daudzas citas lētas abonēšanas un saglabāšanas preces. Es izveidoju sarakstu ar absolūti lētākajiem abonēšanas un saglabāšanas vienumiem, ko varēju atrast, lai dalītos arī ar jums.

Šeit ir vairāk nekā 50 no labākajiem Amazon abonēšanas un saglabāšanas piedāvājumiem.

Šīs Amazon cenas ir spēkā 2022. gada maijā. Tā kā Amazon cenas mainās, šī ziņa tiks regulāri atjaunināta, lai palīdzētu jums ietaupīt visvairāk naudas par abonēšanas un saglabāšanas pasūtījumiem.

Manas abonēšanas preces

Lētākais abonēšana un ietaupījums 1 $ vai mazāk

Amazon abonējiet un ietaupiet piedāvājumus zem 2 USD

Vislabāk abonēt un saglabāt preces, kas ir mazākas par 3 ASV dolāriem

Tagad, kad zināt labākos Amazon abonēšanas un saglabāšanas piedāvājumus, piespraudiet šo ziņu, lai pārliecinātos, ka vienmēr varat piekļūt šim sarakstam, lai to izmantotu kā lētas aizpildīšanas preces nākamajam abonementam un ietaupiet pirkumu.

Vai jums ir kādi padomi vai ieteikumi par pasūtīšanu, izmantojot Amazon Subscribe un Save? Kādi ir jūsu pasūtījumi? Vai joprojām ir jautājumi? Jautājiet komentāros, un es darīšu visu iespējamo, lai palīdzētu!

Vai vēlaties vēl dažus veidus, kā ietaupīt naudu par pārtikas precēm? Jūs varētu interesēt…