11 ideāls darbs intravertiem

2
11 ideāls darbs intravertiem
Piespraust

Kas padara intravertu laimīgu?

Daudzas lietas, taču ir viena lieta, kas garantē, ka katrs kļūst par intravertu nelaimīgs un tas ir atvērta plānojuma birojs. Ja tas esat jūs un meklējat veidu, kā izbēgt no atvērtā biroja elles, mums ir ideālas darbavietas un biznesa idejas. Turpini lasīt…

Introverti nav kautrīgi, noslēgti radījumi, par kādiem viņi (mēs) esam izveidoti.

Saskaņā ar Maiersa Brigsa definīcijaIntroverts ir cilvēks, kurš dod priekšroku savu enerģiju virzīt uz iekšu.

Praktiski tas nozīmē vidi, kurā intraverts vienmēr ir “ieslēgts” un vienmēr koncentrē savu enerģiju un uzmanību uz āru, ir neticami nosusinošs.

Mēs varam to darīt kādu laiku, bet mums ir nepieciešams pietiekami daudz laika prom no cilvēkiem, lai pareizi uzlādētu akumulatorus.

Un, paliec prātīgs.

Tas viss nozīmē, ka, ja esat intraverts, vislabākais darbs jums ir tāds, kas ļauj pavadīt daudz solo laika.

Vai neesat pārliecināts, vai esat intraverts? Pārbaudiet ar šo bezmaksas tiešsaistes tests. Un pārbaudiet šo populāro TED runu.

Introvertu spēks — Sjūzena Keina {19:04}

Ja jūsu atvērtā plānojuma birojs padara jūs traku, varētu būt laiks apsvērt sava biznesa uzsākšanu. Un labākais veids, kā uzsākt savu biznesu, ir blakus steiga, kamēr ikdienas darbs maksā rēķinus. Tomēr daudzas no šīm idejām ir arī ideāls darbs intravertiem.

Šeit ir dažas intravertiem draudzīgas biznesa idejas, kuras varat sākt ar aprīkojumu, kas jums, iespējams, jau pieder, tāpēc arī to ieviešana ir lēta.

Atcerieties: pārbaudiet savus juridiskos pienākumus pirms tam uzsākot savu biznesu. Ja neesat pārliecināts, kādi ir jūsu pienākumi, jautājiet savam grāmatvedim vai vietējai uzņēmējdarbības konsultatīvajai padomei.

11 ideālas karjeras un biznesa idejas intravertiem

 1. Grafiskais dizaineris
 2. Vietņu dizainers
 3. Sociālo mediju konsultants/menedžeris
 4. Fotogrāfs
 5. rakstnieks
 6. Blogger
 7. Tehniskais / biznesa rakstnieks
 8. Tiešsaistes mazumtirdzniecība
 9. Biznesa / dzīves treneris
 10. Mūzikas skolotājs
 11. Pasniedzējs

Grafiskais dizaineris

Ārštata grafiskais dizains ir lielisks veids, kā radošiem introvertiem nopelnīt papildu naudu vai nopelnīt pilnu slodzi.

Pieaugums digitālajā jomā nozīmē, ka pieaug pieprasījums pēc labiem grafiskajiem dizaineriem.

Grafiskais dizains aptver plašu iespējamo pakalpojumu klāstu, sākot no logotipiem līdz mārketinga materiāliem un beidzot ar pilnām zīmola paketēm. Un neaizmirstiet infografiku!

Topošajiem grafiskā dizaina uzņēmumu īpašniekiem, iespējams, jau ir viss nepieciešamais sava biznesa uzsākšanai; datoru un piekļuvi dizaina programmatūrai, piemēram, Adobe Creative Suite.

Vietņu dizainers

Ja esat kvalificēts tīmekļa izstrādē, varat izveidot vietnes no paša sākuma. Pat ja neesat, varat specializēties kādā konkrētā WordPress tēmā vai sistēmā, piemēram, Genesis. Pēc tam varat piedāvāt pakalpojumus, lai lietotu motīvus un personalizētu vietnes.

Ja jums ir gudrs dizains un kodēšana, varat izveidot vietņu dizaineru biznesu, radot WordPress tēmas īpaši tādai sistēmai kā Genesis.

Daudzi cilvēki un uzņēmumi, kuriem ir vajadzīgas vietnes, nav pietiekami zinoši vai pietiekami pārliecināti, lai paši veiktu vietnes izskatu un darbību. Tā ir iespēja.

Atcerieties, ka jebkura veiksmīga biznesa atslēga ir problēmas risināšana. Daudzi cilvēki uzskata, ka šis vietnes izveides un darbības problēmas aspekts. Ja jūs varat viņiem palīdzēt, jūs varat nopelnīt labu naudu. Vienkārši.

Sociālo mediju konsultants

Tiesa, intraverti parasti nav pazīstami kā sociālie tauriņi, taču tas nenozīmē, ka viņi nevar šūpot sociālo mediju kontu.

Uzņēmumiem sociālie mediji ir zīmola mārketings, nevis dalīšanās ar jūsu dzīves stāstu. Tāpēc sociālo mediju pārvaldība ir lieliska biznesa ideja vai ārštata steiga intravertiem cilvēkiem. Tas ir par plāna izveidi un ieviešanu darbībā.

Uzņēmumi vienmēr meklē veidus, kā piedāvāt savu produktu vai pakalpojumu lielākam cilvēku skaitam un tādējādi palielināt trafiku uz viņu vietni vai veikaliem. Sociālie mediji ir lielisks veids, kā to izdarīt.

Lielākā daļa no mums jūtas vairāk saistīti ar vienu konkrētu platformu, tāpēc izvēlieties to, kas jums ir visērtāk, un dodieties uz to. Jūs varat piedāvāt savus pakalpojumus kā Pinterest, Facebook, Instagram vai Twitter menedžeris.

Atcerieties izveidot savus sociālo mediju kanālus sava biznesa reklamēšanai.

Fotogrāfs

Fotogrāfs aptver veselu virkni potenciālo biznesa ideju; no kāzu fotogrāfa līdz digitālo darbvirsmas plakanu fotogrāfiju pārdošanai, izmantojot savu Etsy veikalu.

Un, ja vien jums tāda vēl nav, vienīgais specializētais aprīkojums, kas jums būs nepieciešams, ir augstas kvalitātes digitālā kamera.

Atkarībā no fotografēšanas veida, ar kuru vēlaties nodarboties, varat pārdot savus attēlus, izmantojot savu vietni, Etsy vai vairākus tiešsaistes fotogrāfiju katalogus. Ja vēlaties sniegt personisku pakalpojumu, piemēram, kāzu fotografēšanu, spēcīga klātbūtne sociālajos saziņas līdzekļos palīdzēs jūs pamanīt jūsu atrašanās vietas potenciālajiem klientiem.

rakstnieks

Uzņēmējdarbības izveide un iztikas pelnīšana ar rakstīšanu nav tikai jūsu tipiskais ārštata dzīvesveids, jūs varat arī rakstīt savas grāmatas vai e-grāmatas. No pašizdevējdarbības ir jāpelna nauda un Marks Dosons ir to izdarījis.

Tātad, ja doma vienmēr meklēt nākamo koncertu jūs nesaista, varat izmēģināt savus spēkus daiļliteratūras vai zinātniskās literatūras rakstīšanā un pašizdošanā, izmantojot Amazon vai savu vietni 404.

Publicēta grāmata var arī nodrošināt pastāvīgus pasīvos ienākumus, kas ir labākais papildu ienākumu plūsmas veids, ko varat iegūt.

Ārštata darbs joprojām ir viena no tām biznesa idejām, kas intravertiem patīk, jo tas ļauj viņiem strādāt, kur un kad viņi vēlas. Tāpēc, ja šobrīd šķiet, ka grāmata ir nedaudz neatbilstoša jūsu līgai, izmēģiniet ārštata rakstīšanu.

Digitālais visums pastāvīgi paplašinās, un visām šīm vietnēm ir nepieciešams saturs. Jūs varat izmantot darba dēļus, piemēram ProBlogger vai virziet tieši uz vietnēm, kurām vēlaties rakstīt.

Tas, ka atrodaties vietnē, lai demonstrētu savas prasmes, ir neticami vērtīgs, tāpēc apsveriet iespēju izveidot emuāru vai tiešsaistes portfeli. Ar pareizais hostings 404, tos ir lēti sākt, un tie var arī palīdzēt nopelnīt papildu naudu. Skatiet, cik viegli ir to sākt šeit.

Blogger

Vai jums ir kāda īpaša interese vai stāsts, ko pastāstīt, bet nezināt, kā ar to nopelnīt? Sāciet emuāru!

Lietas, par kurām varat izveidot emuāru, ierobežo tikai jūsu iztēle un aizraušanās.

Emuāru rakstīšana prasa laiku un pūles, un veiksmīga emuāra izveide prasa arī aizrautību. Bez tā jūs drīz zaudēsit entuziasmu par uzdevumu.

Lai izveidotu ienesīgu emuāru, jums būs jāizvēlas sava niša, jāveic izpēte, jāraksta saistošs saturs un jāizstrādā plāns, kā gūt peļņu no sava emuāra. Arvien vairāk veiksmīgu emuāru autoru nopelna desmitiem tūkstošu dolāru mēnesī – dažreiz simtiem tūkstošu! Un lielākā daļa no viņiem sāka tāpat kā jūs, ar savu pirmo publicēto ziņu.

To var izdarīt. Apskatiet mūsu emuāru veidošanas resursu sarakstu, lai palīdzētu jums sākt darbu.

11 satriecošas un lētas biznesa idejas intravertiem. Piespraust

Tehniskais / biznesa rakstnieks

Tehniskie autori ir atbildīgi par visa veida izveidi, sākot no programmatūras lietotāja rokasgrāmatu satura līdz tiešsaistes palīdzībai, FAQ, darba palīglīdzekļiem un instrukciju noformējumiem.

Lai būtu tehnisks rakstnieks, jums ir jāspēj tulkot nozares žargonu valodā, ko sapratīs jūsu auditorija. Īpaši tas attiecas uz programmatūras nozari.

Tehniskie un biznesa rakstnieki arī sastāda gada pārskatus un citas ar uzņēmējdarbību saistītas publikācijas, tāpēc jums būs jābūt vērtīgam arī datorizdevniecībā.

Daudziem maziem uzņēmumiem nav pietiekami daudz darba, lai savā komandā noturētu pilnas slodzes rakstnieku, tāpēc tas var būt lielisks ārštata vai līgumdarbs.

Tiešsaistes mazumtirdzniecība

Tiešsaistes mazumtirdzniecībai ir dažādas formas un formas, sākot no jūsu nekārtības (vai kāda cita) pārdošanas vietnē eBay un beidzot ar izpildes uzņēmuma izveidi vietnē Amazon. Tas, kā jūs pārdodat un ko jūs pārdodat, ir pilnībā atkarīgs no jums.

Es pārdodu tiešsaistē kopš 2003. gada un izmantoju dažādas platformas, lai to izdarītu. Sākumā es sāku izmantot eBay. Man tajā laikā piederēja mazumtirdzniecības veikals, tāpēc es eksperimentēju, pārdodot preces no sava veikala. Esmu arī izmantojis Etsy un mitinājis risinājumus, piemēram, BigCommerce. Esmu pārdevis visu, sākot no dāvanām līdz vecām rotaļlietām. Dažas lietas darbojās lieliski, citas…? Ne tik daudz.

Ja jūs nopietni domājat izveidot tiešsaistes mazumtirdzniecības uzņēmumu, es stingri iesaku to izveidot, izmantojot savu vietni. Lai iegādātos krājumus un izveidotu savu veikalu, ir nepieciešams laiks, nauda un pūles, tāpēc pārliecinieties, ka būvējat to uz “jums piederošās zemes”. Iespējams, ka jūsu eBay vai Etsy veikals tirgojas, taču izmaiņas politikā vai meklēšanas algoritmā var atsaukt visu jūsu smago darbu, noklikšķinot uz pogas. Un jūs tur neko nevarēsit darīt.

Es joprojām vadu tiešsaistes biznesu vietnē Etsy kā papildu steiga. Esmu pārbaudījis nišu, pirms sāku savam uzņēmumam izveidot jaunu pašu mitinātu vietni. Šeit tādas platformas kā Etsy un eBay var būt ļoti noderīgas, jo tās sniedz jums iespēju pārbaudīt savu potenciālo tirgu par ļoti zemām izmaksām gan krājumos, gan iestatījumos.

Šeit varat uzzināt vairāk par Etsy veikala izveidi.

Biznesa / dzīves treneris

Introvertiem bieži piemīt spēcīga empātijas iezīme. Tas var būt ļoti vērtīgi, ja runa ir par citu vajadzību izpratni un labvēlīgas vides izveidi.

Jā, kļūt par biznesa vai dzīves treneri nozīmē būt kopā ar cilvēkiem un neatkāpties savā mazajā pasaulē, taču parasti jūs būsiet viens pret vienu. Tieši tā, kā intravertiem patīk viņu sarunas. Vēl viens pluss ir tas, ka treneri bieži strādā ar saviem klientiem pa tālruni vai tiešsaistē.

Labi treneri piedzimst, nevis top. Ja uzskatāt, ka esat paveicis visu, kas nepieciešams, un jums ir spēcīgas zināšanas un pieredze uzņēmējdarbībā, apsveriet iespēju apmeklēt kursu, lai uzlabotu savas apmācības prasmes un turpinātu to darīt.

Mūzikas skolotājs

Pārvērtiet savu aizraušanos ar mūziku un mūziķa prasmes par biznesu.

Tiesa, prasmīgs mūziķis ne vienmēr nozīmē izcilu mūzikas skolotāju, taču kā intraverts jūs, iespējams, jūtaties ērtāk intīmākā mācību vidē nekā priekšnesumā.

Pieredzējušiem mūziķiem, kuri meklē biznesa idejas, kas nodrošinās intravertas debesis, nav jāmeklē tālāk, kā vien kļūt par mūzikas skolotāju.

Turklāt, iespējams, jums jau ir viss nepieciešamais, lai sāktu. Varat mācīt sava studenta mājās, pats vai tiešsaistē. Jā, tiešsaistē.

Vēl viena jūsu mūzikas mācību priekšgala virkne varētu ietvert youtube kanālu, kurā jūs parādāt cilvēkiem, kā spēlēt jūsu izvēlēto instrumentu. Viss, kas jums būs nepieciešams, ir laba digitālā kamera un dators.

Pasniedzējs

Ir vairāki dažādi veidi, kā izveidot apmācību biznesu. Jūs varat vadīt pasniedzēju klātienē, viens pret vienu ar saviem studentiem vai arī varat mācīt aci pret aci, izmantojot skype.

Ja vēlaties izmantot savas īpašās zināšanas un apmācības prasmes, varat izveidot tiešsaistes kursus un pārdot tos savā vietnē.

Citas tiešsaistes apmācības iespējas ietver tādas vietnes kā Udemy. Tomēr veiciet pienācīgu rūpību, jo ir arī dažas “krāpnieciskas” vietnes.

Ja jums ir prasmes, koncentrējieties uz tirgus nišu, piemēram, koledžas iestājeksāmeniem un esejām vai promocijas darbu pārskatīšanu un rediģēšanu. Jo lielāka ir jūsu tirgus niša, jo vairāk varat iekasēt maksu.

Vairāk biznesa ideju…

Šīs biznesa idejas laimīgiem introvertiem ir tikai aisberga redzamā daļa.

Ir daudz vairāk biznesa ideju gan tiešsaistē, gan ārpus tās, kas var palīdzēt sasniegt jūsu biznesa ambīcijas un finansiālos mērķus, kā arī saglabāt intraverto veselo saprātu.

Nākotnē mēs dalīsimies ar vairāk intravertiem draudzīgām biznesa idejām, bet tikmēr tas ir…

Tava kārta…

Kādas biznesa idejas vai darbus jūs varat ieteikt, lai intraverts smaids saglabātos? Paziņojiet mums komentāros.

Avots: Fotogrāfijas