10 labākās lietas, ko uzkrāt

2
10 labākās lietas, ko uzkrāt

Vai vēlaties noskaidrot, kas ir labākais ēdiens krājumu uzkrāšanai? Ja tā, apskatiet šo vienkāršo pārtikas krājumu sarakstu, lai sniegtu jums labu sākumpunktu pārtikas krājumu veidošanai.

Ir daudz lielisku iemeslu, lai izveidotu krājumus. Iespējams, jūs mēģināt ietaupīt ģimenes naudu vai plānot ārkārtas situāciju. Varbūt jums nepatīk iepirkties pārtikas preču veikalos un vēlaties, lai jums būtu krājumi, lai jums nebūtu jāiepērkas tik bieži! Lai kāds būtu jūsu iemesls, atcerieties to uzkrājumu veidošana ir kā praktisks ārkārtas fonds savai ģimenei.

Es zinu, ka var būt grūti izdomāt, ar ko sākt. Tas ir iemesls, kāpēc es izdomāju šos mazuļu krājumu veidošanas soļus. Ja meklējat vienkāršu veidu, kā sākt, sāciet ar šiem mazuļa soļiem un šo pamata pārtikas produktu sarakstu. Tas palīdzēs jums izveidot plānu, kā veidot krājumus.

Šajā ziņā var būt ietvertas saistītās saites. Vairāk varat izlasīt manā izpaušanas politikā.

Kas ir krājums?

Krājumi ir vienkārši preču iegāde, ko izmantojat, ja šīs preces ir par zemākajām cenām. Krājumam ir jābūt pilnam ar precēm, ko izmantosit, pirms to derīguma termiņš beidzas.

Krājumi ir jāveido ar naudu jūsu budžeta ietvaros. Krājumi tiek veidoti laika gaitā un pielāgoti jūsu ģimenes vajadzībām, tādējādi ietaupīsiet naudu.

Man ir krājumi. Mani krājumi atrodas manā mazajā virtuves pieliekamajā, kā arī pāris plauktos pagrabā. Krājumus varat uzglabāt visur, kur jums ir vieta. Kādu dienu es vēlētos kādu dabūt vienkāršas kārbu rotācijas sistēmas, piemēram, šīs bet pagaidām es vienkārši sakrauju lietas rindās un pats grozu preces.

Kā jūs veidojat pārtikas krājumus?

Izveidojiet sarakstu ar lietām, kuras izmantojat regulāri, un skatieties izdevīgus piedāvājumus, lai pievienotu šīs preces saviem krājumiem. Tādā veidā jūs izveidojat krājumus, ko jūsu ģimene patiešām izmantos ar budžetu.

Ļaujiet man sniegt jums piemēru par to, kas ir manos krājumos un kā es to veidoju. Novembris ir lielisks laiks, lai uzkrātu konservus, piemēram, vistas krēmzupu. Parasti šis produkts (ko es izmantoju garšīgai magoņu vistai) maksā 1,09 USD. Pateicības dienas laikā, apvienojot izpārdošanu un kuponus, es varēju iegūt skārdenes par USD 0,40 vai mazāk. Es nopirku futrālīti, kas izturētu visu gadu. To darot, tikai par šo produktu es ietaupīju vismaz 16,80 USD. Tas ir liels ietaupījums, un viss, kas man bija jādara, bija mazliet plānot. Šis ir zemākais cenu saraksts, ko izmantoju kā ceļvedi, lai es zinātu, kad uzkrāt labākos piedāvājumus.

Kā es iemācījos to darīt? Man tas ir otrais ieradums, bet ja vēlaties uzzināt visus manus padomus un noslēpumus, kas jums ir nepieciešami apskatiet Crystal Paine pārtikas preču e-grāmatu! Tas ir labākais pārtikas preču ceļvedis (un arī lēts!), kas precīzi apraksta manu procesu. Ja nopietni, es būtu varējis uzrakstīt šo grāmatu! Tas ir līdzīgi tam, ko es daru. Ja vēlaties atrast labākos piedāvājumus, lai palielinātu savus krājumus, izmantojot budžetu, izlasi Crystal e-grāmatu un skatieties, kā uzkrājas ietaupījumi!

Ja man ir krājumi, es plānoju iegādāties preces par zemākajām iespējamām cenām. Ir dažas lietas, kuras es cenšos vienmēr turēt pa rokai. Ja nav derīguma termiņu (piemēram, uz papīra izstrādājumiem un pulverveida veļas mazgāšanas līdzekļa), es uzkrāju tik daudz, cik man ir vieta un var atļauties savā budžetā.


Krājot pārtikas preces, mans mērķis ir nopirkt pietiekami daudz, lai man iztiktu 6 mēneši atkarībā no sezonas izpārdošanas cikliem. Šeit ir bezmaksas izdrukājams sezonas izpārdošanas cikli, ja vēlaties uzzināt, ko un kad iegādāties. Es nepērku vairāk pārtikas, nekā varu izlietot pirms tā derīguma termiņa beigām. Tā ir mana politika attiecībā uz gadījumiem, kad es atrodu produktus, kas tiek pārdoti par patiešām lielisku cenu. To var izdarīt, sakraujot izpārdošanas un kuponus. Ikviens var veidot krājumus.

Lai sāktu veidot krājumus, aicinu padomāt, ko lietojat savā ģimenē. Vai jums ir 5 ASV dolāri nedēļā, ko tērēt šo preču uzkrāšanai? Vai vēlaties atlikt vairāk? Lieliski, bet ziniet, ka pat neliela summa radīs lielas pārmaiņas. Sāc šeit.

Vienkāršs pārtikas produktu saraksts

Šīs ir desmit preces, kuras ikviens var uzkrāt.

 1. Milti, cukurs un cepamās sastāvdaļas
 2. Ābolu mērce
 3. Konservēti dārzeņi un augļi
 4. Konservētās zupas – krēmzupas, kā arī parastās zupas
 5. Konservēti tomātu produkti – kubiņos sagriezti tomāti, tomātu mērce, tomātu pasta, spageti mērce
 6. Makaroni
 7. Zemesriekstu sviests
 8. Garšvielas – salātu mērce, kečups, sinepes
 9. Gaļa (saldētavā, ja vien nepērkat kārbas ar noturīgu gaļu)
 10. Siers (Vai zinājāt, ka varat sasaldēt sieru?)

Tas ir pamata saraksts ar to, ko es uzkrāju un kas, manuprāt, varētu noderēt jebkurai ģimenei. Protams, jūs varat un vajadzētu to pielāgot sev piemērotākajam. Ja neēdat daudz makaronu, neuzkrājiet tos. Ja negatavojat ar vistas krēmzupām, tā vietā izvēlieties kaut ko citu, ko krāt. Kā es skaidroju krājumu veidošanas noteikumos, jāglabā tas, ko ēdat, un jāēd tas, ko glabājat.

Pēc tam pievienojiet šīs preces savam krājumu pārtikas sarakstam.

Krājumi var būt ne tikai pārtika. Jo vairāk lietu iegādāsieties tagad par zemākām cenām, jo ​​vairāk būsiet sagatavots un ietaupīsiet vairāk naudas. Atkal uzkrājiet tos, jo tie attiecas uz jums un jūsu ģimeni.

 1. Autiņbiksītes (šeit ir padziļināts ieraksts, kas veltīts tam, kā tieši uzkrāt autiņbiksītes!)
 2. Ziepes – rokām un traukiem
 3. Personīgie produkti – šampūns, kondicionieris, ziepes
 4. Šokolādes čipsi
 5. Veļas mazgāšanas līdzeklis
 6. Papīra izstrādājumi – tualetes papīrs, papīra dvieļi

Esmu atklājis, ka mans krājums ir viens no maniem lielākajiem taupīgajiem ietaupījumiem, jo ​​mans krājums ļauj man gūt labumu no saviem uzkrājumiem visa gada garumā.

Ko jūs glabājat savos pārtikas krājumos?

Ko uzzināt vairāk par pārtikas uzkrāšanu?